Čištění fasád

Hledáte účinnou pomoc při čištění podlahy? Spolehněte se na strojové mytí Praha

Podlahy čištění, Praha

Zdravím, chtěla bych se zmínit o firmě  Podlahy čištění, Praha, kterou jsem si najala na úklid podlah. Nejprve se mi do toho moc nechtělo, protože jsem se bála, že to bude zbytečná investice, ale rozhodně teď zpětně nelituju toho, že jsem se nakonec nechala přesvědčit a šla do toho. Šlo o čištění podlah v mém domě. Byly už v opravdu špatném stavu, a to jsem se o ně opravdu snažila starat, ale asi to bylo málo.

Nejhůře na tom byla podlaha v pokoji našeho syna, která byla špinavá od vodových barev a to se mi nedařilo vyčistit, ať jsme se snažila sebevíc. Dokonce jsem prvně uvažovala, že si nechám položit podlahu úplně novou. Ale moje kolegyně z práce mi řekla, ať si to prvně nechám vyčistit od této firmy, že odvádějí opravdu vynikající práci, a že podlahy budou vypadat prakticky jako nové, takž je to určitě lepší varianta, než pokládat novou, a to jak z časových důvodů, tak i z finančních.

Tak…

Tak jsem je kontaktovala a domluvila se s nimi na datu práce a tak podobně. Nejprve mi položili několik otázek, jako například jak velký dům je a tak podobně.  V daný den přijeli a pustili se do práce. Použili techniku strojové čištění a voskování pomocí kotoučového stroje. S jeho pomocí mi vyčistili nejen podlahy v celém domě. Nábytek, který byl v pokoji sami poodtáhli a podlahy vyčistili i tam, za což jsem byla opravdu ráda.

Ve stroji měli chemii určenou k čištění našich ploch s vodou. Když skončili, vše se lesklo a vonělo svěží čistotou. Je to firma, která odvádí opravdu skvělou práci a já ji mohu jedině doporučit. Co je ještě další skvělá věc, kterou mi nabídli hned po čištění, tak konzervování podlah jejich voskem. A ten vosk je vážně skvělá věc, protože nejenom že díky němu podlaha vypadá ještě lépe a i snadněji se udržuje, protože se na ní tolik neusazuje špína, ale navíc vám i zajistí protiskluzový efekt, a to je rozhodně bonus navíc.

Takže…

Takže díky tomu vosku už to tolik neklouže, což je požehnání hlavně pro ty z nás, kteří hrozně neradi chodí bosky. Jediné, čeho se nesmíte leknout, je cena, která se prvně tváří, že je docela vysoká, ale jelikož krásně čisté podlahy vydrží dlouho, vyplatí se to nakonec i finančně. Rozhodně je to věc, kterou nepovažuji za zbytečně vyhozené peníze. Člověk si musí holt uvědomit, že skutečná kvalita něco stojí. Takže pokud chce člověk mít opravdu dobré výsledky, musí do toho něco investovat.

Však i ta chemie a stroje, které používají, něco stojí, takže nemůžete očekávat, že to bude nejlevnější. Proto všem tuto úklidovou firmu vřele doporučuji. Protože z hlediska poměru cena a výkon se jedná o špičku ve svém oboru. A firma má opravdu široké pole působnosti. Protože své služby nerealizují pouze v České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top