Nezaradené

Hloubkové, strojní, průmyslové čištění, voskování a impregnace podlah

Ostrava, mytí podlah

Už dlouho…

Už dlouho jsme si s manželem říkali, že by to doma chtělo nějakou novou úpravu, nemáme rádi stereotyp a náš obývací pokoj nám připadla už nudný. Tak jsme si řekli, že ho oživíme tapetami. Tak jsme si vybrali takové, které se nám zamlouvali. Ale co byla chyba, tak to, že jsme se do toho pustili sami. Mysleli jsme, že to zvládneme, ale nějaká tak chybička se vloudila. Zdi sice byly hezké, ale část lepidla byla na podlaze. Zkrátka jsme s lepidlem nadělali větší nepořádek, než jsme čekali. A nevěděli jsme, jak přesně podlahy vyčistit. A byly jen rok staré, takže nás to docela naštvalo. A netroufali jsme si moc je vyčistit sami, protože jsme se báli, že bychom je mohli čištěním nějak poškodit. Bylo jasný, že na to potřebujeme profesionály z úklidové firmy, protože my s tím nepohneme. Ale jelikož jsme žádnou neznali, bylo žádoucí poradit se na internetu.

 

Nemusela jsem…

Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na úklidovou firmu Ostrava, mytí podlah a už se soustředila jen na jejich webové stránky, protože měli na internetu samé dobré ohlasy. Jejich stránky se mi taky líbily, tak jsem to ukázala manželovi a ten souhlasil s tím, že si je necháme vyčistit od nich. Tak jsem je kontaktovala a domluvila se s nimi na termínu. Vypracovali finanční plán a domluvili jsme se následně na všech dalších náležitostech a hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky. Opravdu mile mě překvapilo, že jednají tak rychle. Ani nedošlo k žádným zmatkům a přesouvání termínů, v domluvený den přijeli přesně na čas a pustili se do čištění. A když skončili, byli jsme vážně nadšení. Podlaha byla krásně vyčištěná jako nová a já jsem tak neskutečně ráda, že jsem se na A SERVIS LIPKA, s. r. o. obrátila. Lepidlo bylo úplně pryč.

 

Parkety…

Parkety byly krásně lesklé a vypadaly jako nové a jejich čištění bylo velice šetrné, takže parkety rozhodně nebyly od čištění poškrábané, nebo něco takového. Proto je všem vřele doporučuji. Jsou totiž opravdu velice schopní a milí, takže nemám žádný důvod, abych je nedoporučila. Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat vyčistit koberce, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS je pro nás zárukou kvality ve všech směrech a navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě, takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože A SERVIS nabízí vše, co je třeba. A navíc i chování zaměstnanců je profesionální, takže tato firma nabízí tu největší možnou kvalitu, jaká je podle mého názoru v dnešní době možná a dostupná.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top