Čištění a úklid

Nemůžete se zbavit plísně? Oslovte „Likvidaci a sanací plísní Praha“

Jak odstranit plíseň Praha…

spolehlivé odstranění plísně PrahaV našem masérském centru se nám na zdi udělala plíseň, z čehož neměl radost nikdo z nás. Snažili jsme se to odstranit, ale řekneme, že naše snaha nepřinesla očekávaný výsledek. Problém jak odstranit plíseň Praha jsme nevyřešili. Takže bylo potřeba najít firmu, která by se o to postarala. Nakonec jsme se po našem internetovém výzkumu rozhodli pro A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se specializuje na službu odstranění plísně za pomocí účinného nátěru LSG.

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali LSG přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Taky nám řekli, že LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Takže jsme si ho pro jistotu nechali dát opravdu všude, kde jsme se báli, že by se plíseň mohla objevit. Už jsme se dostatečně poučili, že plísním je opravdu lepší předcházet, a ne ji řešit, až když je na světě. čím odstranit plíseň?

A od té doby…

likvidace plísně ze zdiA od té doby, co máme tento nátěr, nám plíseň už problémy nedělá. Proto bych chtěla všem tuto firmu a jejich službu likvidaci plísní Praha doporučit. Práci provedli rychle, nabídli nám i brzký termín, takže jsme na to nemuseli dlouho čekat. Jejich ceny nám také připadají v pořádku, kdy vezmeme v potaz, jakou nabízejí kvalitu. Takže nás opravdu nenapadá nic, na co bychom si mohli stěžovat. Takže pokud poptáváte odstranění plísně, tak tady jste na té správné adrese. odborníci na odstraňování plísní Praha 9

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top