Odstranění plísně

Jak zatočit s plísní

problém s plísní na fasádě

Nepíši…

Nepíši zrovna často nějaké recenze a když už tak je to z důvodu toho, že jsem nespokojená a musím si na danou firmu postěžovat nebo si prostě vylít srdíčko. Pozitivní recenzi momentálně píši asi poprvé. Ale nedá mi to, abych se nezmínila o úklidové firmě. Jejich úžasnému protiplísňovému nátěru, která nám pomohl vyřešit náš problém s plísní na fasádě naší chaloupky. Snažili jsme se to vyčistit, ale marně, bylo na to potřeba odborníků. Tak jsme kontaktovali A SERVIS LIPKA, s. r. o., protože měli na internetu vynikající reference. A mohu je skutečně jedině doporučit. Odvedli u nás opravdu výbornou práci. Na místo napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Je to vážně výborná věc, která vám zajistí, že s plísní už určitě noční můry mít nebudete, protože je aplikovatelný prakticky na všechny povrchy, které by se mohli plísní zničit. Tudíž jestli patříte mezi lidi, kteří mají ve svém obydlí, nebo práci, nebo prostě kdekoliv problémy s plísní, tak tento nátěr fakt moc doporučuju, protože je to rozhodně investice, která se vyplatí. Sami bez profesionální péče se plísně totiž zbavíte jen velmi těžko, jestli vůbec. Boj s plísní je vždy běh na dlouhou trať, ale s profi firmou je to naopak hračka.

 

Co bych…

Co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak nejen kvalitu jejich práce ale i jejich přístup. Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Cena byla sice trochu vyšší, než jsme čekali, ale nevadilo nám to. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji, protože firem je dneska spousta, takže najít takovou, která by odváděla opravdu kvalitní práci, už je složitější. Takže pokud hledáte nějakou spolehlivou firmu, která odvádí perfektní práci, rozhodně se obraťte na tuhle. Já jsem s nimi byla spokojená v každém ohledu. Dále taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete i třeba čištění podlah nebo mytí oken, tak i to vše najdete v nabídce A SERVISU. A máte to se zárukou kvality, což považuji za tu největší výhru.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top