Čištění a úklid

Jevila se jako nejlepší řešením

Čistění oken Brno

Ve městě vlastním autosalon, kde prodáváme auta různých značek. Patříme mezi vyhlášené salony a celkem dost se nám daří. Klienti jsou spokojeni nejen s nabídkou a kvalitou aut, ale i s naším vstřícným přístupem. Za to jsme sklidili několikrát velké pochvaly. Bohužel jsme se ale stali pravděpodobně někomu konkurencí a trnem v oku a dal nám to dost viditelně najevo. Když jsem ráno dojel do salonu. Tak jsem viděl, že celá strana salonu je pomalovaná graffiti. Nebyly to zrovna dvakrát hezké nápisy, ale spíše samé vulgární a urážlivé. Samozřejmě nevím, kdo to byl, když jsem procházel záznamy z kamer. Tak nebylo pachatele vidět, jelikož měl kuklu. Nemohl jsem nechat takové nápisy na fasádě dlouho. Protože by nám to odkálo zákazníky a vrhlo by to na autosalon patnou pověst přesně tak, jak pravděpodobně zamýšlel ten, kdo nám to udělal.

Tak…

Tak jsem zavolal do Čistění oken Brno, která měla na internetu hodně pozitivních recenzí a která se jevila být tou nejlepší volbou. A taky že ano. Firma mě opravdu moc mile překvapila, protože už za dva dny jsem měl po problému a měl jsem zase nádherně čistý autosalon. Pracovníci mi vysvětlili mi, že pokud nemám na fasádě autosalonu jejich  antigraffiti nátěr. Pak se graffiti odstraní jen asi z  60 až 90 procent. Po odstranění totiž na některých místech na fasádě zůstane bohužel stín. Ten  se ale nedaří odstranit z fasády ani po opakovaném čištění.  Navíc u fasád a strukturovaných omítek se běžně stává, že při odstranění graffiti z povrchů, které nemají AGO, se může bohužel odstranit i barva fasády. Ale i na to jsou pracovníci z firmy dokonale  připraveni. Postupují tak, že graffiti zeslabí jak nejvíc to jde a jak nejvíce to umí a pak je  přetřou danou fasádní barvou.

Zamalovat…

Zamalovat graffiti rozhodně není dobrý nápad, musí se nejprve odstranit, protože pak začnou prostupovat a vy na fasádě můžete po čase vidět kontury. To je samozřejmě nežádoucí. Proto si dají pracovníci na práci opravdu záležet, aby byla fasáda nakonec dokonale čistá a hezká. Rovnou jsem je požádal, aby mi celý autosalon natřeli tím jejich speciálním antigraffiti nátěrem. Tato ochrana zajistí následné odstranění graffiti se 100 % výsledkem, takže kdyby měl někdo zase podobný nápad, už budeme připraveni a nic nám neublíží, jelikož vše půjde dolů snadno a rychle. Díky firmě jsme se zbavili nejen problému, ale máme nyní i účinnou ochranu. Lepší firmu jsem si nemohl přát.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top