Čištění a úklid

Jsou to lidé, na které se dá opravdu spolehnout

Mytí prosklených fasád Brno

Taky mátě problémy s vaší fasádou a nevíte, jak ji vyčistiti? Nebojte, nejste první, ani poslední. Každého to většinou potká, protože plísně vznikají mnohem snadněji, než si většina lidí myslí. A pokud se o to chcete postarat, tak to hlavně nezamalovávejte. Protože pak byste pouze oddálili problém, kterému byste jednou stejně museli čelit.

A pak by to vůbec byl průser. Proto je skutečně lepší, když to přenecháte nějakým specialistům. A těmi jsou zaměstnanci z Mytí prosklených fasád Brno, které jsme opravdu moc vděční. A my měli problémy s fasádou našeho mexického bistra. Byla prvně jen špinavá, ale pak se na ní udělala i ta plíseň, a to už jsme si mohli opravdu akorát zoufat.

Tak…

Tak jsem hledal nějaké typy, jak to odstranit. Hledal jsem o tom na internetu a zjistil jsem, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně na zateplených budovách. No a ta naše byla. A prostor jsme neměli v pronájmu, ale byl náš, tak jsme se o to museli postarat sami. A nešlo nám to. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu. A jejich zaměstnanci a jejich nátěr LSG se postarali opravdu o všechno.

A něco vám řeknu, pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové, takže až budeme zase někdy něco potřebovat, tak se určitě obrátíme na ně.

Při…

Při práci postupovali takto – špinavá místa nejdříve pořádně vyčistili. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nátěrem LSG si můžete ošetřit opravdu cokoli. A proto se na něj tolik spoléháme. A vám jej moc doporučujeme. Protože věřte mi, je lepší se o to potřeba postarat dopředu. Ušetří vám to spoustu práce a i financí. A tato firma své služby realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou žádaní, když se jedná o mezinárodní firmu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top