Čištění a úklid

K novým záclonám jsem si nechala profesionály z „Výškových prací Praha“ umýt okna

jak vyčistit okna Praha 10

mytí oken Praha 10Chtěla jsem udělat nějaké menší změny v obýváku, abych ho trošku oživila. Ale na nějaké razantní obměny jsem našetřeno neměla. Takže jsem přemýšlela, jaké drobnosti by celé místnosti dodaly šmrnc a ještě by mi nezruinovaly peněženku. Jeden víkend jsem objela všechny hobby markety ve městě a pak jsem to vymyslela. Rozhodla jsem se že si vytapetuju jednu zeď, tu čelní, před kterou je televize a menší nábytková stěna. Vybrala jsem proto v obchodě fialkovou tapetu s takovými geometrickými vzory, přes které byly ještě jemně stříbrné kruhy. A v dalším obchodě jsem koupila nové záclony a závěsy – mytí oken Praha 10.mytí oken Praha 7

 

Závěsy jsem barevně sladila s fialkovou tapetou a záclony jsem vybrala dá se říct klasické, s květinovou kraječkou. Pak jsem skočila ještě do zahradnictví a koupila několik kvetoucích kvítek a dva fikusy, které jsem postavila každý z jedné strany nábytkové stěny, takže hezky rámovaly ten prostor televize, za kterou jsem už stihla nalepit tapetu. Vše jsem pak dokončila nákupem nových dekorací, které byly všechny ve výprodeji, takže mě moc nestály. Koupila jsem je všechny v jedné barvě – stříbrné – takže se to jemně sladilo s tapetou. Koupila jsem dva rámečky, které jsem postavila na komodu, pak stříbrnou vázu a do ní jsem dala suché větvičky a do třetice různé figurky, které jsem pak doma musela přestříkat stříbrným sprejem, aby to nebylo kýčovité a přebarevné.

 

 

mytí výloh Praha 7

šmouhy na oknech Praha 10

šmouhy na oknech Praha 10

šmouhy na skle Praha 10

 

 

 

 

Vše mně dohromady vyšlo hodně levně…

 

servisní mytí výloh Praha 7Vše mně dohromady vyšlo hodně levně, protože záclony byl zrovna zbytek. Takže srazili cenu, dekorace byly všechny v akci, jak jsem už říkala a tapeta ani květiny nebyly nijak drahé. Čekala jsem, že utratím o mnoho víc. Nebo vyhradila jsem si na tuto mini „rekonstrukci“ větší částku, tak mě napadlo, že bych si za zbylé peníze ještě udělala radost. Možná pro někoho podivnou, protože jsem peníze neutratila za nové šaty ani hezkou kabelku nebo za chutnou večeři v luxusní restauraci, místo toho jsem si nechala umýt okna od profesionálů. Říkala jsem si, že by si to nové záclony úplně zasloužily, aby přes ně bylo i hezky vidět ven. Firmu jsem na internetu žádnou ani nehledala, rovnou jsem zavolala firmu mytí oken Praha 10. Kterou mi doporučila kolegyně v práci a nemohla si ji vynachválit. Proto jsem neměla důvod ji nevyzkoušet sama.

 

servisní mytí výloh Praha 10

A pozorování těchto odborníků při práci, to bylo jako orchestr. Byli neuvěřitelně sladění a nevynechali sebemenší záhyb na okně. A nejen, že krásně umyli a vyleštili okna. Leštění probíhalo velmi precizně. Ještě jsem se s tím nesetkala, protože pracovníci A SERVISU nepoužili žádné leštidlo, veškeré skleněné plochy leštili na sucho. Což bylo vidět, že se u toho nadřeli, ale vysvětlili mi, že je to proto. Aby okna vydržela déle čistá, že leštidla pak vystoupí a vytvoří na oknech nevzhledné mapy. Nakonec vydrhli také parapety a rámy. Což mě velmi překvapilo, vůbec jsem s tím nepočítala. A byla jsem moc ráda, protože takhle se mi od toho aspoň nezamažou nové záclony.
leštění hadrou

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top