Čištění a úklid

Každá podlaha může být pořádně vyčištěna. A to díky strojovému čištění

voskování linolea

V naší redakci už dlouho podlahy nevypadaly úplně nejlépe. A protože nejde jen o nás, ale občas u nás máme i schůzky kvůli výpovědím, tak jsme se vždy snažili, aby se u nás lidé cítili co nejlépe. Kdyby to u nás vypadalo hrozně, mohli by si připadat jak ve výslechové místnosti někde na policii. A tak jsme si řekli, že s těmi podlahami něco uděláme. V budově je sice úklidový tým a ten podlahu pravidelně vytíral, ale to už tak nějak nestačilo. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Naznali jsme, že to bylo více než žádoucí. Tak jsme se poptali našich známých a pár členů rodiny, jestli neznají nějakou dobrou firmu a dokonce tři nezávisle na sobě mi doporučili úklidovou.  Ale ještě předtím jsme si chtěli ověřit jejich reference na internetu. A i tam měli opravdu moc dobré reference. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme si řekli, že do toho půjdeme.

Kontaktovali…

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A po této zkušenost tuto firmu musíme všem doporučit. Protože podlaha po jejich práci podlaha vypadala opravdu nádherně. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je super, protože občas se stane, že vám uklouzne podpatek nebo něco takového. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná, prakticky vypadala jako nová. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděl, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěl všem jejich voskování linolea doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i žena si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto je všem vřele doporučujeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top