Čištění a úklid

O každou podlahu může být dobře postaráno

betonové podlahy mytí

V naší cukrárně máme dřevěnou podlahu, která začala vypadat hůř a hůř. Sice jsme se o ně pravidelně starali, ale zřejmě to nemělo takový efekt, když ty podlahy začaly takto vypadat.  Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěli jsme investovat jen tak do někoho, aniž bychom si je dopředu neproklepli. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal , abychom se domluvili na čištění. Domluvili jsme se na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, kdy už je cukrárna zavřená.

Jejich…

Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili úplně všichni, hlavně jedna kolegyně, která ráda nosí vysoké podpatky. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní betonové podlahy mytí, není snadné, protože jich je na trhu hodně.

Proto…

Proto se rozhodně v budoucnu na nikoho jiného obracet nebudeme, protože zde máme vše, co potřebujeme. A to se zárukou té největší kvality. Takže pokud poptáváte čištění podlah a nebo jakoukoli jinou službu, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Je to rozhodně jedna z těch nejlepších věcí, které můžete udělat. My začali využívat i jejich čištění oken a jsem s nimi opravdu hodně spokojení. Jejich zaměstnanci jsou navíc moc milí a je s nimi perfektní domluva. Vážně mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale rozhodně to není něco, co by mi bylo líto zaplatit. Stojí to za to. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top