Čištění a úklid

Každý flek může z podlahy zmizet, díky strojovému čištění

voskování podlahy

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Vlastním malé občerstvení, kam se chodí stravovat lidé, kteří mají opravdu na spěch, anebo hlavně v noci. A vždy jsme se snažili, aby to u nás vypadalo co nejlépe, protože někdo může mít vůči rychlému občerstvení předsudky. A podlaha už na tom nebyla nejlépe, a to i přesto, že jsme ji pravidelně umývali. Chtělo to více profesionální péče, pokud jsme chtěli dosáhnout toho, aby vypadala dokonale. voskování podlahy

Ty podlahy už bylo potřeba nechat opravdu pořádně a kvalitně vyčistit. Ale s předešlou firmou jsme měli opravdu špatné zkušenosti, proto jsme to od té doby dělali sami. Ale to taky nebylo řešením. Tak jsme se radili se zaměstnanci, jestli náhodou někoho neznají, ale neznali. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné.

čištění různých druhů podlahpoužití průmyslového polymerušetrné čištění podlah

Zanedlouho jsem narazila na…voskování podlahy

Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS a zaměřila se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat, tedy voskování podlahy. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra.

vosk na podlahyjak mít neklouzavou podlahujak mít pružnou podlahu

Z výsledku jejich práce…

Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou. Nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci. Takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit.

Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho. Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super. Protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu vysilující. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji tuto firmu. Cena je také přijatelná. Vážně jim nemám co vytknout.

jak prodloužit životnost podlahněmecký pololesklý vosk PKDdetailní čištění podlah

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top