Čištění a úklid

Na každý problém je řešení

Mytí dlažby

Je jedno, jestli si vyberete do domácnosti koberec a nebo podlahy, ale o obojí je potřeba pořádně pečovat. Je sice pravda, že s koberci je přece jen trochu méně práci než s podlahami, ale to neznamená, že se člověk o podlahy nemusí starat. A vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně.

A to ani nemluvím o té ztrátě času. A ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze. A jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. S Mytí dlažby mají dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu v naší galanterii.

A od…

A od té doby, co u nás byli jednou, tak si od nich podlahy necháváme čistit pravidelně. A musíme jejich služby opravdu doporučit. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu hloubkově vyčistit a nechat ji pak zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.

Jen…

Jen musíme varovat ohledně jejich ceny. Je o něco vyšší, to je pravda, ale rozhodně se to vyplatí. Kvalita jejich služeb je opravdu vysoká a používají ty nejkvalitnější technologie, takže člověk nemůže očekávat, že to bude levné. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Takže pokud potřebujete vyčistit podlahy, tak tady jste na správné adrese.

Jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni tak, jako jsme byli i my. Pokud se chcete dozvědět více o jejich službách, podívejte se na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat, nabízí toho opravdu hodně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top