Čištění a úklid

Když čištění koberce nedopadne dobře, pořád je možné ho zachránit

Jak vyčistit čalounění Brno

Pomocí čeho dosáhneme, že bude koberec vypadat jako nový BrnoDříve jsme vozili koberce na chemické čištění do jedné firmy, bylo to asi tři roky po sobě. Byli jsme docela spokojení, takže jsme neměli potřebu přecházet ke konkurenci. Ale naposledy jsme si koberec přivezli i s nepříjemným zápachem plísně – čištění koberců Brno.

 

Myslím, že se to stalo proto, že koberec ležel den čištění koberců brno cena Brnodva zavinutý a nenechal se důkladně vyschnout. Zápach se v koberci držel ještě asi další měsíc. Ani vzhledově jsme s čištěním nebyli spokojení. Vypadalo to, jako by ho jen vysáli vysavačem a namočili.
Takové nezodpovědné chování firmy mě dost naštvalo. Říkala jsem si, že si koberec raději vyčistíme v létě sami. Potom k nám ale přišla na návštěvu manželova maminka, podívala se na koberec a zeptala se nás, jestli bychom si nechtěli koupit nový, když tenhle je takový šedivý. To mě dostalo do varu, vyhazovat nedávno koupený koberec se mi vůbec nechtělo.

 

Kvalitní čištění koberců Brno

Rozhodla jsem se …

 

Rozhodla jsem se to ještě jednou vyzkoušet s firmou. Vybrala jsem si tentokrát firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, která čistí koberce přímo u zákazníků, mohla jsem tak na ně dohlédnout, jestli nedělají nějaké psí kusy. Bylo mi jasné,

čištění koberců Brno

že i tak to může dopadnout špatně, ale prostě jsem to chtěla risknout, horší už to snad nebude.
A vůbec jsem toho nelitovala. Když se pouštěli do čištění, řekla jsem jim, že kdyby jim to nešlo a rozhodli se mi přinést nový koberec, tak se na ně zlobit nebudu. Nic samozřejmě nenosili, ale když s čištěním skončili, vypadalo to, jako by koberec opravdu vyměnili. Už dlouho jsem ho takhle neviděla, po pěti letech vypadal vážně jako nový. I manželovu maminku ta změna překvapila. Chvíli mi trvalo, než jsem ji přesvědčila, že jsme koberec nevyměnili.
S A SERVISEM jsem byla zcela spokojená. Až bude koberec zase zašpiněný, obrátím se jedině na tuto firmu.Kde nechat vyčistit koberce BrnoPomocí čeho vyčistím z koberce alergeny BrnoČím vyčistit koberec a zbavit ho chlupů Brno

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top