Čištění a úklid

Když si s plísní nevíte rady, zkonzultujte to s odborníky

Jak odstranit plíseň

Potřebovali jsme zoufale pomoct jak odstranit plíseň. V jednom z pokojů našeho bytu se na stěně začaly vytvářet plísně. I přes to, že jsme v tomto pokoji větrali více než v jiných místnostech. Máme děti, takže jsme se pochopitelně báli o jejich zdraví, aby jim plísně nezpůsobily nějaké potíže, často slýchám o vzniku různých alergií a to především u dětí, jejichž organismus ještě není dostatečně odolný. Zkoušeli jsme nejrůznější protiplísňové prostředky, ale spíše jsme jen byt zamořovali chemikáliemi, než že by nám to od plísní pomáhalo. Věděl jsem, že nám do bytu lehce zatéká střechou, ale nemyslel jsem si, že by tohle mohlo natolik ovlivnit vznik plísní.

Přípravek proti plísním bez chlóruOdstranění plísní na zdech – jak na to s unikátním nátěrem LSG

Manželka zahlcovala nejrůznější diskuzní fóra…

Manželka zahlcovala nejrůznější diskuzní fóra dotazy, jak si poradit s plísní. Většinou jí lidé odpovídali, ať zkusí savo a podobné přípravky, ale my už jsme věděli, že nic z toho nám nezabralo. Objevilo se taky pár rad na provedení hydroizolace, zateplení, podřezání zdiva a podobně. Ale tito lidé neměli tušení, jak to u nás vypadá a jenom tak naslepo rozdávali rady. Asi nejprospěšnější pro nás byly tipy na firmy, které odstraňují plísně a poskytují odborné konzultace. Zaujala nás firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., které jsme se po krátkém váhání ozvali a poprosili ji o konzultaci.

Plísně v domácnosti a co s nimiLikvidace a prevence vzniku a množení plísní

Technici firmy k nám přijeli téměř obratem. Ještě před tím, než začali s měřením vlhkosti a hledáním tepelných mostů, mi řekli, že problém bude určitě v protékající střeše, což se taky měřením potvrdilo. Vysvětlili nám, že k nám do bytu neustále vniká vlhkost a to je nutné odstranit, jinak se plísní nikdy nezbavíme. Potom už to šlo rychle, nechali jsme opravit střechu, technici z A SERVISU odstranili ze stěny plísně a nanesli ochranný protiplísňový LSG nátěr, aby se u nás plísně už opakovaně neobjevovaly. Jak odstranit plíseň.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top