Čištění a úklid

Čistit koberce ručně nebo extraktorem? Blázníte?! Jedině strojově!!

Čistenie, tepovanie koberca s dlhým vlasom Bratislava

Dopadlo to prostě otřesně…

profesionálové na čištění koberců BrnoDivila jsem se, kolik lidí je stále ochotno si čistit koberce ručně, když je dnes takový velký výběr firem, které čištění koberců nabízejí. Myslela jsem si, že je to převážně proto, že chtějí ušetřit. Ale z vlastní zkušenosti jsem nedávno zjistila, že pro to mohou být i pádnější důvody. Nechávala jsem si totiž u jedné firmy čistit koberec. Zaplatila jsem jim nehoráznou sumu, ale říkala jsem si, že mi to za to stojí. Těšila jsem se na krásně vyčištěný koberec. Jenomže firma to úplně odflákla. Přinesli si s sebou extraktor a tím koberec tak hala bala přejížděli. Asi museli spěchat, aby mohli odfláknout ještě nějaké další zakázky, protože některá místa vynechali úplně. Bylo to vlastně jedno, protože se ukázalo, že extrakční čištění není, kdo ví co. Koberec jsem vyčištěný určitě neměla. Dopadlo to prostě otřesně. Jak prodloužit životnost koberce?Kdo spolehlivě odstraní zašlapanou špínu z koberců?

Čištění koberců Brno…

nejúčinnější metoda čištění koberců BrnoProto jsem uvažovala, že budu koberce čistit ručně. Jenomže při představě několika hodin strávených v pokleku s kartáčem v ruce mě braly mdloby. Naštěstí jsem se o tom po pár dnech bavila s kamarádkou, která mi řekla, ať neblázním a pozvu si ty kouzelníky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno. Byli nedávno u ní a dopadlo to skvěle.
Kamarádka není žádný tlučhuba, takže jsem věřila, že se čištění opravdu povede, a čištění u této firmy jsem si opravdu objednala. Jak na neustále čišté koberce?

dezinfekční čištění kobercůA dobře jsem udělala, byla jsem neskutečně spokojená! S předchozí firmou se to nedalo vůbec srovnat. Za prvé už samo strojové čištění, které A SERVIS provádí, je úplně na jiné úrovni než extrakční. Má mnohem lepší výsledky. A za druhé, práce zaměstnanců této firmy byla tisíckrát pečlivější. Snažili se, abych měla koberec opravdu čistý. Povedlo se jim to krásně. V tak excelentně vyčištěné koberce jsem nedoufala ani v těch nejdivočejších snechJak zničit roztoče v koberci?Čím nejlépe vyčistit koberec?čištění koberců kartáčováním

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top