Čištění a úklid

Čisté koberce vás dokáží pozitivně naladit – nevěříte?

Praha 1, čištění koberce

jak zbavit koberec skvrnJak odstranit ze světlého koberce zaschlé flekyNa babičce a dědovi je v poslední době hodně znát, že jim ubývají síly. Slábnou a zvládají toho méně, jenomže nejsou ochotní se s tím smířit, oba jsou sice v důchodu, ale kolem domu pracují naplno. Mají velké pole, o které se starají, mají nějaké to zvířectvo a k tomu ještě každý den babička vyvařuje a děda pravidelně uklízí. Kolik mladých by stíhalo alespoň polovinu toho, co moji prarodiče?

Vždycky…

Vždycky, když se jich zeptám, s čím bych jim mohla pomoct, tak říkají, že pomoc nepotřebují. Přitom se ale neustále stresují tím, jak nedokonale mají doma uklizeno a jaká je to ostuda kdykoli, když dorazí nějaká návštěva. Vůbec se mi nezdálo, že by to u nich vypadalo zanedbaně. Mrzelo mě, že se zbytečně stresují. Uvažovala jsem, jak to udělat, aby se ve svém téměř perfektně uklizeném bytě cítili příjemně, v pohodě a bez stresu.

Jak obnovit zašlý koberecDošla jsem…

Došla jsem k tomu názoru, že by možná pomohlo, kdyby měli alespoň něco uklizeno do detailů. Řekla jsem si, že možná koberce by potřebovaly vyčistit. Nevypadaly špatně, ale bylo mi jasné, že mokré a hloubkové čištění by jim prospělo. Proto jsem jednoho dne babičku s dědou navštívila v doprovodu zaměstnanců firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Babička s dědou byli překvapení a řekli, že kdyby to tušili, tak by si alespoň pořádně uklidili (přitom měli byt v přepečlivém pořádku jako obvykle).

Hloubkové čištění kotoučovým strojemDěda chtěl…

Děda chtěl pánům pomoct s odsunutím nábytku, ti si ale nedali vzít práci, za kterou jsou placení, a postarali se o všechno sami. Šli jsme se s prarodiči projít a vrátili jsme se, až když bylo všechno hotovo. Vyrazilo nám to dech. Koberce vypadaly jako vyměněné. Je to paráda, prarodiče na nich mohli oči nechat. Myslím, že jsou teď, co se týče pořádku v jejich bytě, zase o něco sebevědomější a cítí se doma lépe. Obrátit se na Praha 1, čištění koberce je taky pozitivní.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top