Čištení koberců

Koberce v restauraci je potřeba nejen vyčistit, ale taky dezinfikovat. Strojní čištění Praha 9

Jsem…

Jsem majitelem restaurace, a když jsme tehdy spolu s designérkou navrhovali interiér, tak jsme se shodli, že do mého stylu vybavení, které jsem si představoval, se nejvíce hodí koberce. Sice jsme věděli, že to bude složitější na udržování, ale shodli jsme se, že to bude vypadat mnohem lépe. Takže jsme je pořídili a jsou položené po celé ploše. Jenže postupem času začínaly být čím dál více opotřebovanější a znečištěné. S tím jsem sice tak nějak počítal, ale upřímně jsem nečekal, že se zašpiní až tak rychle. Přece jen po nic chodí zákazníci v botách a zvenku se tak dovnitř natahá hodně nečistot. Takže bylo potřeba je nechat pořádně vyčistit.  Ale taky jsem věděl, že nemá smysl tento úkol zadávat mému úklidovému týmu. Protože jsem věděl, že nemají prostředky na to, aby to mohli skutečně dobře vyčistit.

 

Takže…

Takže jsem musel najít nějakou úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem neměl zkušenosti, tak jsem si sedl k počítači a snažil se někoho najít. A moje manželka mi pomáhala. A po několika minutách hledání jsme se shodli, že nejlepší recenze na internetu měla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o, Dezinfekce koberců, Praha 9,  tak jsem ji kontaktoval. Domluvili jsme se na dni a ceně kalkulaci a všech ostatních podrobnostech, a potom k nám přijeli a pustili se do práce. A když jsem viděl výsledek jejich práce, byl jsem více než spokojený. Koberce po čištění jejich strojovou metodou byly perfektně vyčištěné a získaly znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše mají nadýchaný vlas. Všechny špinavé stopy zmizely. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

 

Tato metoda…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Jsem rád, že jsme se obrátili právě na ně. Jejich služba čištění koberců je opravdu prvotřídní kvality.  Tuto jejich službu jsem určitě nevyužil naposledy. Mohu všem lidem, kteří hledají nějakou solidní firmu, doporučit A  SERVIS. Představují záruku kvality ve všech ohledech, zaměstnanci jsou velmi profesionální a ochotní a odvádí vážně vynikající práci. A ani ne za příliš velké peníze, protože z hlediska jejich kvality ceny jsou ceny přijatelné. Nemám jim co vytknout.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top