Čištění a úklid

Náš kosmetický salon si potrpí na čisté podlahy

Čištění podlah Brno

S kamarádkou vedeme kosmetický salon. Poradenství, prodej bio kosmetiky, úprava nehtů apod. Náš salon si celkem dobře vede, takže si nemáme na co stěžovat. Jediné co nás občas trápí jsou podlahy. Stovky a stovky kroků našich zákazníků totiž vedou přímo z rušné ulice. Nechceme si nic nalhávat, neboť na podlahách je to mnohdy pořádně vidět.

Při řešení tohoto problému jsme naštěstí měli štěstí. Jedna z našich zákaznic nám při rozhovoru na toto téma poradila, abychom zkusily oslovit mezinárodní speciálku Čištění podlah Brno. Ona sama má s nimi pouze ty nejlepší zkušenosti. Podlahy, ale také okna, koberce, čalouněný nábytek a množství dalších odborných úklidových a čistících činností mají v této profesionální firmě doslova v malíčku.

Pochopitelně, že jsem si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a jejich úklidovou činnost ještě prověřila na webu. Oslovily mě kladné reakce klientů, množství poděkování, pozitivních recenzí i odkazů. Přitom se jednalo nejen o soukromé osoby, ale také o malé i velké firmy, zdravotní a sociální instituce, obchodní centra a různé kulturní a zájmové organizace. Zkrátka – spokojenost napříč úklidovým trhem služeb.

Hned…

Hned následující den jsem do firmy A SERVIS zavolala a slečnu u telefonu zahrnula zvědavými otázkami, naší představou a přáním. Příjemně mě překvapil vstřícný přístup, ničím nefalšovaný upřímný projev a snaha vyjít nám vstříc. To jsou znaky, které mají pro zákazníka nejvyšší cenu.

Řekla mi, že oni podlahy čistí osvědčeným strojovým způsobem, takže na konci čistícího procesu je každá ošetřená podlaha hygienicky čistá a vydezinfikovaná. No a závěrečné navoskování má ve společnosti A SERVIS – z pohledu používané moderní technologie – pouze ty nejvyšší parametry kvality a následné ochrany. Po uzavření dohody jsem byla nadmíru spokojená, takže jsme již jen očekávaly, kdy se u našeho kosmetického salonu objeví odborníci této firmy.

Ještě pro upřesnění – úklidová a čistící společnost A SERVIS  se podlahám odborně věnuje již třicet let. V tomto směru je tedy každý klient v těch nejlepších rukách. Při čištění nejrůznějších typů podlah jim tato firma spolehlivě vrací jejich původní kvalitu, funkčnost a ochranu, čímž jim výrazně prodlužuje životnost.

Firma…

Firma rovněž upozorňuje své klienty, že při amatérském nebo neodborném čištění dochází velice často k poškození podlahy. To se v konečném důsledku může nepříjemně vymstít v podobě nákladných oprav, či dokonce výměny podlahy. Rozhodně se nejedná o žádné zanedbatelné částky. Cena za odborné a kvalitní vyčištění je vždy zcela zanedbatelná, v porovnání s případnou sumou za opravu zničené nebo poškozené podlahy.

Každý by si měl uvědomit rozumný odborný fakt – i ta nejkvalitnější a nejkomfortnější podlaha vyžaduje odbornou péči a pravidelný čistící servis. Vždy by tato činnost měla být v rukou zkušených odborníků a kvalifikovaných specialistů. Nejenže, díky mnohaleté praxi znají velice dobře způsob, jak podlaze nejlépe pomoci, ale zároveň disponují moderní, přitom šetrnou výkonnou technikou a účinnou chemií, kterou bravurně využívají pouze na základě spolehlivých a důkladně ověřených čistících technologií.

To je přesně případ společnosti A SERVIS, která našim podlahám vrátila jiskru a jejich působivý vzhled. Jejich strojové čištění je bezchybné a jeho výsledky jsou zkrátka perfektní. Na samém začátku čistícího procesu je vždy nasazen výkonný jednokotoučový stroj se správně zvolenou chemií.

Pokud…

Pokud se jedná o volbu vhodné chemie, firma A SERVIS nejčastěji používá chemické čistící prostředky zásaditého složení. Při značném znečištění podlahy se ovšem dostává ke slovu i chemie kyselého charakteru. Tato chemie má jedinečné účinky při ošetřování podlah, které byly silně znečištěny stavební a rekonstrukční činností, neboť je agresivnější. Takže vykazuje skvělé výsledky.

Ovšem pozor, použití a vhodnost chemie musí být vždy schválena jejich zkušeným pracovníkem, aby byl vyloučena možnost poškození – např. podlahy z přírodního kamene. Ve schválených případech totiž jedinečné účinky těchto chemických prostředků, dokáží spolehlivě odstranit veškeré nánosy špíny a nečistot po stavební činnosti.

Následující etapa hloubkové strojové metody je plně v režii třímotorového, neobyčejně výkonného průmyslového vysavače. Sací výkon tohoto zařízení nekompromisně  odstraní všechny uvolněné nečistoty, mnohaletou zašlapanou špínu i mastnotu. Navíc tento vysavač, díky speciální úpravě sací hubice, bezpečně odstraní veškerou vodu, vlhkost a zbytky použitého chemického prostředku.

Již…

Již bylo zmíněno, že po tomto generálním vyčištění podlahy je nesmírně důležité konečné navoskování, nebo-li zakonzervování těchto hygienicky čistých podlahových ploch. Společnost A SERVIS tuto činnost odborně realizuje procesem tzv. fluatace. Na povrch podlahy je systematicky nanášen ochranný průmyslový polymer, který je pro celkovou kvalitu a životnost každé vyčištěné podlahy doslova klíčový.

Kompaktní vrstva vosku totiž podlaze dlouhodobě zajistí čistotu, pružnost, protiskluzové a mnohé další vlastnosti, které ocení každý majitel. Firma A SERVIS realizuje tuto impregnaci zejména matným nebo pololesklým voskem renomované německé značky PKD. Podlaha si poté snadno poradí s různymi typy zátěže a je odolná proti mechanickému poškrábání nebo chemickému poškození. Uživatel rovněž určitě ocení protiskluzové vlastnosti, kdy se každý krok stává bezpečným, bez rizika pádu nebo úrazu.

Vlastně celá odborná čistící činnost společnosti A SERVIS byla jednoduchá a pohodová. Zkušení odborníci přišli přesně v domluveném termínu, dokonale připraveni a ihned se pustili do práce. Naše namahané podlahy se po strojovém vyčištění, vysátí a následném navoskování doslova změnily před očima. Výsledek jejich skvělé profesionální práce plně splnil naše očekávání. To je také důvod, proč vám mohu jedinečné odborné služby společnosti A SERVIS jednoznačně doporučit.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top