Čištění a úklid

Rychlé, kvalitní a důkladné čištění koberců, které je zbaví alergenů

jak se zbavit nečistot z koberce

Potřebovala jsem nezbytně vyčistit naše koberce a odstranit z nich veškeré alergeny. To vše bylo zapotřebí zvládnout dosti rychle. Měla ke mně přijet na návštěvu sestřenice, která má těžkou alergii na roztoče. Jelikož u mě často pobývala dcera se svým psem, měla jsem obavu, že v kobercích mohly nějaké alergeny ulpět. Nebylo lehké najít firmu, která by měla chemii, která by si účinně poradila s alergeny, a navíc byla schopná si na mě ve svém programu najít čas v nejbližších dnech. Některé firmy, neměly dostatečnou kapacitu zaměstnanců, proto se u nich bylo nutné objednávat dlouho dopředu.

vyčištění koberce od zašlapaných nečistot odstranění veškerých nečistot profesionální vyčištění kobercových ploch

Potom jsem zkusila oslovit…

Potom jsem zkusila oslovit firmu Čištění koberců Brno. Když mi řekli, že se mohou dostavit ještě ten týden, oněměla jsem. Už jsem nedoufala, že se mi poštěstí najít někoho, kdo by mohl mým termínům vyhovět.
Vzhledem k tomu, že jsem dost nedůvěřivá, bála jsem se, že se ještě někde objeví nějaký ten háček. Třeba nepřijedou, nebo přijedou pozdě. Nebudou pečliví, nebudou mít prostředek, který dokáže zlikvidovat alergeny a podobně.
Proto, když dorazili přesně včas a dali se do čištění s obdivuhodnou pečlivostí, byla jsem stále jako ve snu. Nechtělo se mi věřit, že by se mi vážně podařilo narazit na takové profesionály. Opravdu se jednalo o prpfesionální přístup, který můžu jedině doporučit.

zbavení všech nečistot a bakterií tým profesionálů, kteří zajistí dokonale čisté koberce flek od vína? žádný problém

Jakmile ale skončili s…

Jakmile ale skončili s čištěním a koberec vypadal perfektně. Musela jsem uznat, že jsem se naprosto zbytečně obávala. Sestřenice v blízkosti koberce také žádné problémy se svou alergií neměla, takže dezinfekční účinky čisticího prostředku firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. byly taky v pořádku. Jelikož první čištění dopadlo na výbornou, objednala jsem si čištění znovu opět po roce. Tyto práce byly provedeny se stejnou důsledností a výsledek byl opět bravurní. Neznám lepší způsob vyčištění koberce než je čištění koberců Brno firmnou A SERVIS LIPKA, s.r.o.

profesionální čištění sedací soupravy čištění koberců Brno snadno a kvalitně dokážeme vyčistit i nečistoty po čtyřnohých mazlíčcích

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top