Čištění a úklid

Kvalitní umytí oken a skvělá práce ve výškách je pro „Výškové práce Praha“ samozřejmostí

mytí oken Praha 10

Mytí oken Praha 10…

mytí oken ve výšce Praha 10V poslední době jsem si v práci začala všímat toho, že máme mimořádně dobře umytá okna. Dříve to tak nebývalo a ten rozdíl byl hodně znatelný. Ptala jsem se správce budovy, čím to vlastně je. On mi vysvětlil, že nedávno došlo po určitých neshodách k vypovězení smlouvy firmě. Která dříve zajišťovala mytí oken ve výšce pro budovu, ve které sídlí i naše firma. Z toho důvodu byla oslovena firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha 10, aby tuto práci převzala.

Správce se mi svěřil, že tak dobře se mu asi snad ještě s nikým nespolupracovalo. Jen málokdy měl možnost spolupracovat s někým tak zodpovědným a stoprocentně spolehlivým. Říkal, že mu je někdy až podivné, jak mile a vstřícně se k němu všichni zaměstnanci firmy chovají. Protože v téhle branži to není úplně zvykem. Taky si pochvaloval, jak skvěle je firma technicky vybavena. Protože tohle byl taky důvod neshod s tou předchozí, která měla nepříliš bezpečné vybavení. Často panovaly obavy z toho, aby nedošlo ke zranění. mytí půdních oken

Firma to zvládla hravě a dokonale…

mytí oken a výlohV neposlední řadě pak začal chválit to, co mě na firmě uchvátilo v prvé řadě – kvalita práce. Říkal, že je zajímavé, jak moc se kvalita zlepšila, ale přitom časově to obě firmy stíhaly téměř stejně. Je sice vidět, že se A SERVIS mnohem více a déle věnuje leštění, ale tím se nenabere příliš velký skluz. Povídání o této firmě mě nadchlo natolik, že jsme si ji s manželem taky objednali na mytí půdních oken. Jejichž mytí pro nás bylo vždy utrpením, ale firma to zvládla hravě a naprosto dokonale. Momentálně zvažujeme, jestli ji neobjednávat pravidelně i na mytí dalších oken v domě. Získat tak trošku volného času, který bych jinak strávila drhnutím oken. V čemž stejně nikdy nebudu tak dobrá jako firma A SERVIS.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top