Čištění a úklid

I kvalitní mytí oken vyžaduje speciální prostředky

okna mytí ve výškách

V  nabízíme svým klientům široký rozsah špičkových úklidových činností, jako je například okna mytí ve výškách, čištění oken, leštění oken. A právě této službě bychom chtěli věnovat tento článek, protože čím dál více lidí neví. Jak dosáhnout skutečně umytých a krásně naleštěných oken. Svým poctivým a flexibilním přístupem má na trhu úklidových služeb uznávaný a velmi kladný ohlas. Proto jsme žádaní i v Německu a Rakousku. Snažíme se svým zákazníkům nabízet co nejvyšší kvalitu. A to lze pouze neustálým sledováním a zaváděním nejnovějších a nejúčinnějších poznatků vědy a výzkumu do svých technologií. Dále samozřejmě poctivým a profesionálně flexibilním přístupem pracovníků na všech úrovních v této společnosti.


Pro…

 

Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Naposledy jsme myli okna a výlohy v palačinkárně, která byla ve vysokém patře jedné administrativní budovy. Kde byli kanceláře, nějako obchody a restaurace. A jsme rádi, že si na tu práci najali rovna nás. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá


Společnost…

Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by totiž reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek „vystoupí“ a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Díky všem těmto faktorům dosahujeme těch nejlepších výsledků. Byli jsme moc rádi, že klientky byly s naší prací spokojeni, protože není pro firmu lepší reklama než spokojený zákazník. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky. Jsme si jisti, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top