Nezaradené

Kvalitní péče, voskování, impregnace PVC a vinylu. Čištění litých, průmyslových podlah

Humpolec, podlahy mytí

Chtěla bych…

Chtěla bych napsat pár slov o  firmě specialistů  Humpolec, podlahy mytí, se kterou mám vynikající zkušenost, protože čistila podlahu v naší galanterii. Samozřejmě máme svůj úklidovým tým a o vše se staráme, ale jednou za čas je potřeba podlahu vyčistit do hloubky a pořádně. A s tím nám právě pomáhá tato vynikající společnost. Našli jsme ji přes internet, když jsme hledali někoho s dobrými referencemi. A tato firma jich měla skutečně spoustu, prostě samé pozitivní ohlasy. A proto jsme se rozhodli na ně obrátit a od té doby jejich služby využíváme pravidelně. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. Tato firma má taky velmi profesionální zaměstnance, a to nemluvím jen o jejich schopnost, co se čištění týče, ale i o jejich přístupu a ochotě. Také mi vysvětlili, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

 

Pro podlahu…

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá primárně zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Podlaha je poté vždy opravdu nádherná. Je vidět, že pokud chcete mít skutečně profesionální výsledek, musíte se také na profesionála obrátit, takové ty babské rady z internetu jsou k ničemu.

 

Po jejich…

Po jejich skvěle odvedené práci bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. A i cena je podle mě fajn. Není to tak, že by ta suma byla vyloženě nízká, to zase ne, ale vzhledem k tomu, co všechno firma nabízí a co dokáže, tak ta cena není vysoká. Vysoká kvalita nemůže být zadarmo. A určitě si to podle mě může dovolit každý, kdo to skutečně potřebuje. A nabízí i celou řadu dalších služeb, u kterých věřím, že budou stejně tak kvalitní. A realizují je nejen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže se neváhejte na ně obrátit, ať už potřebujete cokoliv. Jsem si jistá, že s nimi budete spokojení, tak jako jsme i my. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top