Čištění a úklid

Leštit skla jako profesionál nedovedu, máme na to firmu „Výškové práce Brno“

Mytí oken Brno

Máme malou rodinnou firmu, kterou táta řídí. Docela se nám daří, ale není to nic závratného. Snažíme se tedy zbytečně nerozhazovat a šetřit. Občas jsme pomáhaly tátovi s úklidem kanceláří. Paní, která se mu starala o úklid, kvůli závratím nemyla okna, takže jsme to dělaly se ségrou.

Leštění okenJak mít čistá oknaOdstranění špíny z oken

Nové prostory

Firma se v posledních letech o něco rozrostla, bylo nutné nabrat více zaměstnanců, a nakonec to došlo k tomu, že bylo nutné změnit i prostory. Chtělo to něco většího. Teď firma sídlí v celém jednom patře kancelářské budovy. Bylo s tím nutné přistoupit i k některým změnám. Na úklid už nestačila jedna paní a musela se přibrat ještě další. Taky mytí oken už nebylo svěřováno nám se sestrou, ale převzala to za nás firma specializující se na výškové mytí oken.

Mytí oken ve výškách                            Jak na leštění oken

Nedalo mi to, a tak jsem se šla jednou podívat, jak si firma A Servis Lipka, s.r.o., vede. Mytí oken Brno  jsou opravdoví profesionálové, kteří svou práci dokonale ovládají. Jak bylo vidět, práci ve výškách mají dokonale zvládnutou. A nejen to. Dokázali se v té výšce nejenom lehce pohybovat, ale ukázali nám taky, že mytí oken zvládají naprosto špičkově. Okna umyli mnohem rychleji a mnohem lépe než my se sestrou. A to při tom ještě museli stát na výsuvné montážní plošině. Byl to obdivuhodný výkon.

Zbavení se špíny na oknech od smogu

Kdo umí, ten umí!

Zaujala mě jejich metoda leštění skel. Nepoužili vůbec žádné leštidlo, a přitom se okna nádherně leskla a nezůstaly na nich šmouhy ani jiné nedokonalosti. Pověřila jsem tátu, ať se někdy, až bude příležitost, poptá, jak to vlastně dělají. Zjistili jsme, že finta je v tom, že se prostě leští nasucho, a to tak pečlivě, a tak dlouho, dokud se sklo perfektně neleskne. Tím mě moc nepotěšili, musela bych se fyzicky úplně vyřídit, abych docílila stejného efektu. Holt, kdo umí, ten umí. Mytí oken Brno.

Čistá okna v bytěJak umýt střešní oknaJak udržovat okna čisté

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top