Odstranění plísně

Likvidací plísní je lepší přenechat profesionálům, pokud chcete dosáhnout těch nejlepších výsledků

Plísně a alergici

Plísně…

Plísně jsou vždycky boj. A někdy můžete mít i pocit, že se nedá vyhrát. Plísně a alergici to je kapitola sama o sobě. A proto jej v naší firmě nabízíme. Abyste už mohli své zbraně odložit a přenechali tento problém nám – my za vás tuto bitvu spolehlivě vybojujeme. Plíseň se totiž vytvoří velice snadno, takže není divu, že problémů s plsní čím dál více přibývá. Například při dvacetiminutovém sprchování se do ovzduší dostane až 200 g vody, pocením a dýcháním uvolníme během jediného dne do vzduchu až 300 g vody a například čtyřčlenná rodina vyprodukuje více než deset litrů vodní páry denně. Takže když to tak vezmete, stačí opravdu málo a plíseň je na světě rychleji, než by člověk někdy stihl říct plíseň.  Co se dále týče té vlhkosti, tak Správná dlouhodobá vlhkost vzduchu by měla být do hodnoty 55 %. Krátkodobě se může místnost od místnosti lišit, ale opravdu pouze krátkodobě.

 

Je potřeba…

Je potřeba pravidelná kontrola pomocí vlhkoměru a podle toho je třeba vyměňovat vzduch v místnostech větráním nebo jiným způsobem. V domech postavených přibližně do roku 1980 se musí v chladných měsících, kdy klesne venkovní teplota pod +5 oC, větrat již tehdy, když relativní vlhkost vzduchu přesáhne 50 %. V naší firmě čištění fasád realizujeme nejen u rodinných domů, ale i u velkých panelákových budov a komerčních staveb, dále pak u zídek, zdí apod. Převážně ve městech se na fasádách usazuje vrstva prachu a různých nečistot, které k tvorbě plísní také přispívají. S naší technologií jsme schopni oživit původní krásu fasády. Zajišťujeme kompletní čištění a mytí fasád ve výškách za použití horolezecké techniky.

 

Specializujeme…

Specializujeme se na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů. A to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů. Zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Čištění fasád tlakovým strojem a aktivní čistící složkou UNISAN očistíme celou plochu fasády od všech stávajících přírodních sanitrů, mechů a řas. Tato chemie účinně odstraní a vydezinfikuje fasádu. Po vyschnutí fasády, doporučujeme nanést ochranný nátěr BELLINZONI, který má funkci difuzního odporu. Tím zamezíme vytváření vlhkosti a tvorbě zelených sanitrů. Tento nátěr má také funkci antigraffitové ochrany. Naší poslední zakázkou bylo likvidace plísně v místnosti, kde byla vířivka spolu s krytým bazénem. Tady je asi jasné, kde se nadměrná vlhkost vzala. Takže pokud vás také trápí plíseň, nejlepší volbou je LSG. A budeme mít jistotu, že vás už plíseň nebude nadále obtěžovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top