Čištění podlah

Lité podlahy, betonové stěrky, dlažby, mramor, linoleum. Čištění a voskování

Dlažby, mytí

V naší…

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o. nabízíme svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i po stavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy a řešíme Dlažby, mytí. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění.

 

Postupujeme…

Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

 

Našich…

Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Jendou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy špinavé od mokré hlíny. A podlah i bez té hlíny byla už docela zanesená, takže byl určitě dobrý nápad nechat si ji pořádně vyčistit. Mokrá hlína se ze záhybů podlahy opravdu špatně čistí. A kdyby se na to vzal hrubý kartáč, mohlo by to podlahu poškodit. Byli s naší prací spokojení, z čehož jsme měli pochopitelně radost. Není totiž pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník. A jsme rádi, že se na nás začali obracet i ohledně dalších služeb. A ty realizujeme nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A troufáme si tvrdit, že když se dokážeme uplatnit i na mezinárodním trhu, odvádíme dobrou práci.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top