Odstranění plísně

LSG náter – úspešný premožiteľ plesní. Čistenie plesní Prievidza

Čo zaberie na plesne

Od tej doby, čo sme v kuchyni vymenili okná, som neustále bojovala s plesňami. V kuchyni som s nimi mala problém vždy, ale teraz to bol úplný extrém. Nie som si istá, čo presne je spôsobovalo, možno okno nedokonale tesní, ale naozaj neviem, či to môže byť tá príčina. Hlavná úloha pre mňa bola nejako sa s plesňami vysporiadať. Striekala som ich savom a podobnými prostriedkami, ale všetko zaberalo na chvíľu, o niekoľko dní sa pleseň zase vynorila.

Savo bolo na pleseň krátke

Takto to už ďalej nešlo, skoro každý týždeň som si znova a znova zamorovala domácnosť chemikáliami, ktoré rovnako na dlho nezabrali. Nepríjemný zápach chlóru už sa stal skoro súčasťou nášho domova. Začala som na internete hľadať informácie, čo robiť, alebo kto by mi mohol pomôcť.

Našla som informácie o tom, že A SERVIS LIPKA, s.r.o.Čo zaberie na plesne, sa zaoberá likvidáciou plesne, nepoužíva pri tom ale žiadne prostriedky s chlórom. Navyše vykonáva protiplesňový náter, ktorý zamedzuje vlhkosti a tým aj vzniku plesní, pôsobí niekoľko rokov. Dlho som sa nerozmýšľala a pozvala si pracovníkov servisu, aby mi povedali, či by náter mohol fungovať aj u nás.

LSG náter zamedzuje vlhkosti

Pozreli sa na moje nové okná a potvrdili mi, že naozaj zle tesnia a to je príčina vzniku plesní. Uniká mi tak zbytočne teplo, ochladzuje sa múr v okolí okna a na týchto miestach sa tak drží vlhkosť. Našťastie mi tiež povedali, že LSG náter by mal tejto vlhkosti zamedziť. Dohodli sme na dvoch termínoch, keď mi najprv mechanicky odstránia plesne z celého povrchu, nanesú dezinfekciu, a potom, po 24 hodinách už budú môcť naniesť samotný náter.

Všetky pracovné úkony prebehli bez problému. S odstupom dvoch mesiacov môžem povedať, že zatiaľ náter funguje úplne perfektne. Plesne sa odvtedy neobjavili a všetko je v poriadku. A SERVIS mi vytrhol tŕň z päty.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top