Čištění a úklid

Malé děti milují plyšové koberce, koberce ale nemilují malé děti

Hloubkové tepovaní sedačekNáš krásný plyšový koberec nebyl v poslední době v té nejlepší kondici. Zbožňovali ho naši vnuci, a to se na něm odrazilo. Pokaždé, když u nás některé z vnoučat trávilo čas, tak si s oblibou lehalo na příjemný plyšový koberec. Jenomže malé dítě a světlý koberec, to není zrovna ta nejlepší kombinace. Ať se snažíte, jak chcete, malé děti stejně nikdy neuhlídáte. Skoro po každé návštěvě na koberci zůstala nějaká skvrna, většinou jsem ani netušila, jak se tam dostala.

Koberec jsem pokaždé čistila…

Koberec jsem pokaždé čistila, ale nikdy se mi nepodařilo skvrnu odstranit zcela. Po čase už byl celý koberec posetý zbytky skvrn. Vrcholem všeho bylo, když mi dcera se synem při jedné své návštěvě řekli, že bych ten koberec mohla taky někdy pořádně vyčistit, a vůbec, že bych se o něho měla starat líp, když moc dobře vím, jak rádi po něm jejich děti lozí. Pustila jsem se do nich, že za to všechno vděčím jejich dětem a že jsem z těch skvrn pěkně nešťastná. Asi jsem to trošku přepískla, dcera se synem se tvářili dost zaraženě a až do chvíle, než se se mnou rozloučili, skoro nemluvili. Bála jsem se, jestli se neurazili, ale oni se o týden později ukázali znovu. A nebyli sami, čištění kobercůpřijeli s nimi i pracovníci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Koberce, čištění Brno

Děti objednaly firmu…

Dezinfekce sedaček a kobercůDěti objednaly firmu, aby mi koberec vyčistila. Bála jsem se, aby se čištěním neponičila jemná vlákna koberce, díky čemuž je struktura koberce tak příjemná, ale pánové z A SERVISU se mi zaručili, že jejich strojové čištění je velice šetrné. I přesto jsem ale měla obavy.SkvrnyKoberce, čištění Brno se ovšem podařilo vyčistit výborně, poté, co pánové dokončili svou práci, jsem se na částečně mokrý koberec přišla podívat a vypadalo to dobře. Po doschnutí to vypadalo snad ještě lépe, a na omak se mi zdál koberec dokonce hebčejší než dříve.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top