Čištění a úklid

Máte radi fitnes tyčinky? Urobte ich aj doma

hloubkové tepování koberce

čištěnie čalouněnieJe to skvelé občerstvenie do práce alebo školy, ktorá má dobrú chuť a jeho príprava nie je tak zložitá. Budete na nich potrebovať 3 vrchovaté lyžice arašidového masla, 1 lyžica masla, 1 lyžica medu, 2/3 ovsených vločiek, 1 hrsť orechov, drobné sušené ovocie a trochu škorice. Vložte normálne arašidové maslo s medom do väčšej misky vhodnej do mikrovlnnej rúry. Vložte misku do mikrovlnnej rúry a nastavte ju na 2 minúty, aby ste rozpustili suroviny. Potom dôkladne premiešajte štipkou škorice, sušeného ovocia a orechov. Ak sú orechy veľké, rozlomte ich alebo ich prerežte. Nakoniec pridajte ovsené vločky a znova premiešajte, aby ste získali všetky vločky pokryté zmesou.

Položte pečený papier na plech na pečenie alebo do pekáča a utvorte domáce fitnes tyčinky. Pečieme pri teplote 150 ° C počas 25 minút. Potom nechajte aspoň jednu hodinu vychladnúť. A potom ju môžete zabaliť na cesty. Sú naozaj vynikajúce a vaši milovaní určite to ocenia. Nebudú chutiť ako tie v obchode, ale budete presne vedieť, čo máte v nich. A ich príprava s priateľmi môže byť zábavná. Stačí sa uistiť, že neskončia na koberci pri pečení medu a masla je naozaj zlé. Ale ani potom nezúfajte a máte svoje riešenie.

Čistenie kobercov, sedačiekHĺbkové tepovanie kobercov

Stačí kontaktovať upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., Hĺbkové tepovanie kobercov Senec, ktorá za dostupnú cenu ponúka strojové čistenie kobercov, ktoré si s tým určite bez problémov poradia. Ich personál je veľmi milý, takže nebudete musieť čeliť žiadnemu hrubému správaniu.

ako odstrániť škvrny z koberca profesionálne kefovej čistenie

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top