Čištění a úklid

Strojová metoda čištění si umí poradit prakticky s jakoukoli špínou. Tepování sedaček Praha

Čištění, Praha 9 koberce

jak vyčistit koberecPokud hledáte někoho na čištění koberců, chtěla bych vám doporučit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mám s ní opravdu ty nejlepší zkušenosti. Posledně jsem doma řešila problém, že jsme si a bílý koberec u sebe v ložnici vylila modrou micelární vodu od Biodermy z jejich zelené řady. Balila jsem se na cestu do Anglie a potřebovala jsme si ji přelít do menší lahvičky, abych na letišti neměla problémy. A já jsem ji omylem vylila na zem. A bylo jí hodně, takže to nejenom byla velká škoda, ale i jsem tam měla hroznej flek. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. A tak jsem jedné firmě zavolala. Když přišli, pustili se do čištění koberců, které provedli pomocí extrakční metody. A protože jsem s tím neměla žádné zkušenosti, nevěděla jsem, jak špatně by to mohlo dopadnout.

A taky že dopadlo. Když skončili a koberec uschl, zůstaly všude samé šmouhy a fleky. Když jsme chtěli od nich nějakou kompenzaci, tak řekli, že to není možné, protože to se prostě u extrakční metody stává, a že jsme s tím měli počítat. Nevím, co mě otrávilo víc, jestli to, že nám koberce nevyčistili, nebo že s námi tak vyjebali, že to tak musím doslova říct. Jenže moje rozčílení muselo jít v tu chvíli stranou, bylo potřeba s tím kobercem něco dělat. Protože byl poměrně drahý a nechtělo se mi hned kupovat nový, pokud byla nějaká šance, že by šel vyčistit. Letmo jsem se o tom zmínila v práci, načež mi moje kolegyně doporučila firmu Čištění, Praha 9 koberce a jejich hloubkové čištění koberců.

Prý…

čím vyčistit koberecPrý s nimi má výborné zkušenosti a koberce si od nich nechává čistit pravidelně. Ujistila mě, že oni extrakční metody nepoužívají, takže není možný, že by mě čekal stejný scénář jako s předchozí firmou, protože oni čištění realizují pomocí kotoučového strojového čištění. Ihned jsem ji zavolala do kanceláře a domluvila se s nimi na nejbližším termínu. Velice milá slečna se mnou po telefonu domluvila termín, ihned mi udělali cenovou nabídku, která byla lepší, než u předešlé firmy, kde to ještě dopadlo katastrofou. Dále mi vysvětlila, na jaké principu jejich čištění funguje a byla vstřícná ke všem našim dotazům, kterých jsme logicky po předchozí mizerné zkušenosti měli tunu.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy a ihned se pustili do práce. Pomalu zanášeli účinnou chemii do koberců, následně koberce rozkartáčovali a nakonec vysáli výkonným vysavačem. Odvedli vynikající práci, modrá skvrna z bílého koberce úplně zmizela a můj koberec je opět naprosto v pořádku. Jejich zaměstnanci jsou navíc velice milí, je s nimi úžasná domluva, takže je opravdu všem doporučuji. Já jsem s nimi spokojená v každém ohledu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top