Čištění a úklid

Spolu se strojovou metodou budou vaše koberce stále jako nové.Tepování sedaček Brno

Koberce čištění

cena čištění kobercůS koberci je vždycky práce navíc. Proto, když jsme si s manželem zařizovali náš byt, dali jsme si prakticky všude podlahy, kromě naší ložnice. Ale pracuji ve škole, kde ve většině tříd bývá linoleum, ale ne ve všech. Ve třídách, kde bývá i školní družina, nemáme linoleum, ale koberce, především ty s motivy silnic a podobně, aby si na nich děti vyhrály. Jenže znáte děti, dokážou všechno zašpinit neuvěřitelnou rychlostí, a když jich už máte na starost klidně přes dvacet, schopnost dělání nepořádku se tím ještě znásobí. Zprvu jsme se koberce snažili pořádně udržovat, respektive naše uklízečky to měli na starost. Ale později nám uklízečky řekli, že drhnout koberce skoro každý měsíc opravdu nespadá pod jejich kompetenci.

Na jednu stranu mají pravdu, navíc se vyloženě jedná o sisyfovskou práci. Ale zase koberce nemohly zůstávat špinavé, když se po nich děti pořád válí. Domluvili jsme se proto s vedením školy, že si necháme od někoho koberce vyčistit. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu Koberce čištění.  Líbili si mi hned zezačátku, byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění, o které jsem slyšela jen samé špatné věci. A navíc měli hromadu dobrých recenzí na internetu. Tak jsme si řekli, že to bude to pravé. Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musím říct, že jsme byli více než spokojeni. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit mým časovým požadavkům, protože bylo třeba, aby přišli v pozdějších odpoledních hodinách.

Mě…

čištění čalounění Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem i doma dala sbohem čištění tomu koberci, co máme v ložnici a nechávám si je čistit od této firmy, protože opravdu dosahují skvělých výsledků. Že by to snad ani Hermiona nezvládla lépe. Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi vynikající domluva. Nikdo asi není nadšený, když si pozve domů nějaké pracovníky a přijde mu parta bručounů, se kterými není žádná řeč. Ale toto se vám tady opravdu nestane. I paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.  Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky.

To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání nikdo nečekal. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. Takže pokud jste dosud nevěděli, na koho se ohledně čištění koberců obrátit, tak teď už v tom máte určitě jasno, protože tato firma je skutečně trefa do černého. Je to pro mě záruka kvality, ke které se vždycky moc ráda vracím. I ostatní kolegové byli nadšení a začali jejich služby využívat ve svých domácnostech. A není se čemu divit, protože cena jejich služba je ještě přiměřená a odvedou vynikající práci a vše vydrží čisté dlouho, takže tím ušetříte hromadu času. Já osobně si raději připlatím a svůj volný čas, kdy nejsem v práci, věnuji něčemu, co je pro mě důležitější a vzácnější, než je takové čištění koberců. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top