Čištění a úklid

Milovaná malinová

tepování sedaček Praha 9

Někdy jsou situace, kdy člověk neví, zda se mám zlobit na syna, nebo na našeho domácího mazlíčka, malého kocourka. Tak jako tehdy, kdy syn nechal na konferenčním stole v obývacím pokoji skoro plnou sklenici s malinovým sirupem. Další věcí bylo, že si dal do sklenice brčka na pití a barevná brčka velice zaujaly našeho kocourka. Jak si s nimi pohrával, sklenici převrhl a její obsah se vsákl do světlého koberce. Ještě musím podotknout, malinový sirup je domácí výroby a přidáváme do něj červenou řepu, takže barví dokonale. Když jsem přišla domů a nadělení objevila, snažila jsem se koberec vyčistit. Ale marně, i po několika pokusech byl na koberci pěkný flek. Nezbývalo nic jiného, než koberec nechat profesionálně vyčistit. Na internetu jsem si vybrala firmu tepování sedaček Praha 9,která  provozuje své služby již několik let a vyvinula svoji zdokonalenou technologii čištění, která slibovala nemožné a měla na internetu skvělé recenze. Na centrále jsem si ověřila pár dodatečných informací a domluvila si termín čištění. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si koberec a pustili se do čištění.

Nanesli…

Nanesli chemii na celou plochu koberce. Ta se musela nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Posléze začali koberec kartáčovat kotoučovým strojem. Účinnost tohoto čištění spočívá v technologii za využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nakonec se vysokotlakým vysavačem odsaje věškerá pěna. Koberec vypadal nádherně, došlo k nabytí původního objemu koberce a celý byt krásně voněl. Navíc jejich kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje od alergenů a roztočů. Zaměstnanci byli milí a vstřícní, dále mi vysvětlili, v čem spočívá jejich výhoda v čištění strojovou metodou oproti levnější extrakční metodě, na kterou na trhu taky můžete narazit.

Při…

Při extrakční metodě dochází ke vstříknutí chemie do koberce a rychlému odsátí a v žádném případě tedy nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. To ale není případ pro odborníky, protože jejich čištění je opravu dokonalé. Firma taky nabízí celou řadu dalších pravidelných nebo jednorázových úklidových služeb, takže pokud potřebujete třeba vyčistit a navoskovat podlahy, čalounění nebo umýt okna, můžete se na tuto firmu obrátit. Určitě budete spokojeni jako já. Koberec doma mám krásně čistý, i když to původně vypadalo, že flek po malinovém sirupu tam zůstane už navěky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top