Čištění a úklid

Mohu v klidu cestovat, protože úklid mám zajištěný

Okna čištění

Již dlouho jsem toužila po tom vidět úklidovou společnost naživo, protože jsem o jejich umu slyšela jenom od známých z doslechu. Bydlela jsem tehdy v malém bytě, kam nemělo vůbec smysl pracovníky zvát. Byly tam jen tři nevelká okna. Ty jsem si zvládla obstarat sama. A další problém byl ten, že jsem byla studentka, která jen tak tak vycházela se svými financemi. Ne, že bych vydělávala špatně. Na běžnou obživu to stačilo. Jenže, to víte. Studentský život.

Měla jsem hodně kamarádů, kteří rádi chodívali do barů a na koncerty. A taky jsem kupodivu v době svých studií často cestovala. Třeba jen na prodloužený víkend nebo týden. O prázdninách klidně na tři měsíce sbírat jablka. Tak různě. Všude, kde jsem byla nějakou dobu, snažila jsem se přivydělávat. Jenže nevím, kde byla chyba, ale většinou jsem se domů zase vracela s nulou a byla jsem ráda, že mám na nájem.

Po škole…

Po škole to už ale taková sranda nebyla. Chvíli jsem si nechávala svoje staré práce. Pak jsem toužila ale udělat něco, co by mě naplnilo více. A potají jsem doufala, že budu mít dostatek času na cestování a svoje koníčky. Ve skutečnosti můj koníček mi začal po čase vydělávat. Stala jsem se podnikatelkou v cestovním ruchu a provázela klienty do exotických krajin. Nebyla jsem často doma. Mezitím se můj starý byt pronajal a já se přestěhovala do vlastního domu v Ostravě. Jenže jsem na jeho úklid neměla čas. Když jsem přijela domů, chtěla jsem si užívat, být s rodinou a přáteli. Tehdy jsem dospěla k tomu, abych konečně objednala na Okna čištění.

Nicméně, společnost se zaměřuje na četné druhy úklidových prací. A mimo to právě umí i dost slušně umývat okna a posléze i vyleštit. Nyní vám přiblížím jejich postup práce při čištění oken. Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem a následujícím důkladným setřením skleněné plochy za pomoci stěrky s kvalitní gumou.

Po proschnutí…

Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože tato firma má opravdu spoustu zkušeností, provádí čištění technologii tzv. triku suchého leštění. Jednou z hlavních pilířů priorit naší firmy je kvalita úklidových služeb, i proto nikdy jejich pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Jedná se sice o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá.

Firma má již za všechna léta praxe dobře prověřeno, že při použití lešticích přípravků jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Okna nakonec velmi dobře umyli a vyleštili bez problémů. Já byla nadšená a hlavně, nehnula jsem ani prstem. Jen jsem vyplnila kontaktní formulář, domluvili jsme se na termínu. A už byli u mě. Nic těžkého. Takový přístup mi vyhovuje a hodlám si je nechat co nejdéle. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top