Nezaradené

Moje podlaha je zase krásně čistá. Strojové čištění podlah Brno. Krystalizace, voskování, nano ipregnace

Brno mytí podlah

V mém věku je pro mě už každý normální pohyb obtížný. Navíc jsem už před patnácti lety byla na operaci s kyčlí a od té doby nemůžu pořádně chodit. Proto potřebuju téměř se vším pomáhat. No se vším. Hodně toho zvládám sama. Takový ten běžný každodenní úklid. Ale když je potřeba se do toho pořádně opřít, musím si pozvat někoho na pomoc. Většinou je to moje dcera. Ale protože má svých starostí dost, rozhodla jsem se obětovat část důchodu. A obrátit se na profesionální firmu.

Dvacet let staré lino a zažraná špína

Firma Brno mytí podlah patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Obrátila jsem se na ni tedy s požadavkem vyčistit všechny podlahy v mém bytě. Nebyl to pro ně žádný problém. Smluvili jsme si termín a oni pak přijeli s 50 kilovým kotoučovým strojem a pustili se do práce. I když uklízím pravidelně, moje lino už je staré a taky do toho nemůžu dát pořádnou sílu. Bála jsem se, že tak hluboko zažranou špínu nebudou schopni vyčistit a řeknou mi, ať to staré lino rovnou vyměním. Ale to už nemá smysl. Mám ho dvacet let, takže už prostě vydrží.

Vyčistí všechny druhy podlah

Ale ne, v A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou totiž schopní zbavit jakýchkoliv nečistot téměř jakýkoliv povrch. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro ně ani problém přechod mezi dvěma povrchy. Zaměstnance A SERVISU jsem po očku pozorovala a proto vím, že postupují takto: Podlahu nejdříve důkladně vydrhnou pomocí účinných čisticích prostředků. Poté, co je podlaha důkladně vykartáčovaná, následuje pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tohle všechno provádí pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Jedná se o kotoučový stroj, který váží asi 50 kilo. Podle zaměstnanců A SERVISU je kotoučový stroj, zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Potom co byla podlaha vykartáčovaná a nečistoty odsáté namočili ji ještě jednou čistou vodou, to aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku.

Závěrečná spokojenost

Poté už zbývalo jenom si nechat doschnout a bylo hotovo. Staré linoleum bylo dokonale vyčištěné. Jako nové sice nevypadalo, protože je na některých místech už ošlapané. Ale aspoň se za něj nemusím stydět, když přijde na návštěvu nějaká kamarádka nebo známá. Budu si s ní moct normálně popovídat, bez toho, abych se musela omlouvat za to, že nemám pořádně uklizeno. A taky bez toho, abych musela chodit do kaváren. To mě totiž dost vysiluje.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top