Mytí oken

Naše roztomilé děti: Pavlík měl jasnou představu o tom, kam špagety patří. Museli jsme volat úklidovou službu.

Ceník umývaní oken Brno

 

Mám dvouletého syna, který se právě dostal do toho věku, kdy má na vše své vlastní názory a nejlépe, pokud se neshodují s názory v jeho okolí. Baví jej diskutovat a velmi těžce snáší, když není po jeho. S manželem se snažíme, aby si již zvykal chodit bez plenky, ale moc se nám to nedaří. Ne, že by bez ní chvíli nevydržel, ale pro něj je to spíše otázka majetnická. Prostě se jí vzdát nechce. Je to slušný manipulant s city a babičky se mu pokaždé zdaří zdolat poměrně záhy.

Malý vztekloun

Spustí řev, proud slz a co umí úplně nejlépe je, jak tomu pracovně s manželem říkáme, podobu a lá rajče. V tu chvíli zčervená a vypadá, jako by se mu hlava měla rozskočit. V dospělých pak vyvolá pocit, že jej musí urychleně uklidnit, jinak dostane horečku nebo mu praskne cévka či co. Proto mu vždy ustoupí. Na nás s manželem už to jeho diktátorství moc nezabírá. Víme už, že je to otázka deseti minut až maximálně půlhodinky. A pokud  toto uši a srdcervoucí období přečkáme, dočkáme se klidu. Mladý se uklidní a tyto výlevy pominou. Na chvíli. Když máme štěstí, tak i po zbytek dne.

Jídlo létá vzduchem

Častým problémem bývá i jídlo. Je to opět pro něj výborný důvod k záchvatu odporu. Když má svůj den, krmě létá vzduchem. A opravdu, může být sebelepší. Jeden den je to či ono jeho nejoblíbenějším jídlem, za chvíli na to má zcela jiný názor. Třeba ku příkladu, jeho oblíbeným jídlem bývaly špagety s domácím kečupem. Od jistého okamžiku však na takový oběd zcela zanevřel a považoval jej za jídlo zcela pod jeho úroveň.

I když jsem se přes jeho řev snažila zachovat klid a všemi různými způsoby dosáhnout toho, aby připravený pokrm alespoň ochutnal, nedařilo se. Špagety létaly vzduchem a řev byl stále intenzivnější a nesnesitelnější. Nakonec se asi po půlhodině uklidnil a pár soust ochutnal, ale na tento večer zcela jistě do smrti nezapomenu. Byla to opravdová zkouška našich nervů a vůle.

Špagety přistály i na oknech

Když se mi jej podařilo uspat, mohla jsem se vrhnout do sbírání špaget ze země, linky, květináčů, a dokonce i z lustru. Místa jsem otřela vlhkým hadrem a poté jsem byla zralá jít rovněž spát. Druhý den ráno jsem si teprve začala všímat míst, kam ještě špagety dopadly. Nejvíce jsem se však zhrozila, jakým způsobem dokázal ohodit naše francouzská okna. Než se Pavlík vzbudil, stihla jsem to ještě jakž takž ze skla setřít, ale šmouhy tam zůstaly. Zůstaly tam ještě dlouho po tomto incidentu, jelikož jsme na jejich čištění jednoduše nenašli čas.

Proto se manžel rozhodl, že mi ulehčí práci a pozve k nám úklidovou firmu. Sedl k internetu a začal hledat vhodnou úklidovou službu. Velmi slušné ohlasy na internetové hledání Ceník umývaní oken Brno měla společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se specializuje na mytí oken v Brně. Pracovníci mě velmi mile překvapili svou sehraností, technikou čištění, milým jednáním, a navíc skvělými výsledky ve velmi krátké době. Nemohu jinak než tuto firmu doporučovat dále, protože jsem přesvědčená, že dobré zkušenosti je potřeba s lidmi sdílet.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top