Mytí oken

Mytí a čištění ve výškách, okna, fasády, výlohy

Praha mytí výloh

S manželkou…

S manželkou jsme si kdysi splnili dětský sen a vybudovali jezdecký areál ve westernovém stylu. Začali jsme na zelené louce a postupně vybudovali malý rodinný domek, vnitřní stáje s dvaceti boxy, osvětlenou jízdárnu s geotextilním povrchem a velkou pískovou kruhovku. Nedávno jsme ale pocítili potřebu mít možnost trénovat celoročně, za jakéhokoliv počasí. Proto jsme se dali do stavby kryté jízdárny a následně pak prostor pro uskladnění krmiva a těžké techniky. Plány to byly vskutku ambiciózní, ale nakonec se vše vydařilo a po čtyřech letech stojí jak jezdecká hala, tak sklad. Objednali jsme si pro tyto účely firmu, která se přímo specializuje na jezdecké stavby. Hala stojí na kovové konstrukci a je opláštěna částečně dřevem. Jelikož stojí na kopci, rozhodli jsme se, že jedna dlouhá strana bude otevřená do krajiny. Respektive bude prosklená. Dokončená vypadala vskutku luxusně. Jediné, co nám trochu kazilo celkový dojem, byl dopatlaná skla.

 

Proto…

Proto jsme se i v tomto případě obrátili na specializovanou firmu, jež se tentokrát zabývá mytím oken a výloh. Byla jí firma Praha mytí výloh, která jezdí za klienty po celé České republice a vlastně i do zahraničí. Domluvit se s nimi na termínu a podrobnostech zakázky nebyl žádný problém a komunikace probíhala velmi rychle. Následně nás navštívila trojice skutečně schopných lidí, kteří vědí, jak svou práci mají nejlépe odvést a mají svoje ověřené postupy. Nejdříve prosklené plochy pečlivě umyli čistým rozmývákem a následně vše důkladně setřeli pomocí stěrky s kvalitní gumou.

 

Po proschnutí…

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Okna vyleští pouze na sucho, a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Společnost tímto způsobem zajišťuje mytí oken v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Po jejich zásahu jízdárna opravdu dlouhou dobu zůstala čistá, i když je to vysoce namáhané prostředí, co se provozu a vnějších i vnitřních podmínek týče. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top