Čištění a úklid

Mytí oken ve výškách jedině s firmou „Výškové práce Praha, jinak to nemá smysl

Mytí oken Praha

Pronajali jsme si kanceláře ve výškové budově. Podmínky pronájmu jsou docela příjemné. Jako bonus jsme chápali zajišťování úklidu pro celou budovu správou budovy, takže jsme se ani nemuseli zdržovat zařizováním těchto praktických záležitostí, které by nás zbytečně rozptylovaly od našeho vlastního podnikání. Mysleli jsme si, že se díky tomu zbavíme mnoha starostí a budeme se moct věnovat čistě svým záležitostem.

Jak mít čistá okna   Čistá okna v bytě

Nedokonalé mytí oken

Jenomže nás nenapadlo, že to vůbec nemusí být tak ideální, jak si představujeme. Úklidová služba, se kterou správa budovy spolupracuje, není žádné terno. S jejich prací nejsme příliš spokojení. Největší problém máme s výškovým mytím oken. Není prováděno tak kvalitně, jak bychom si představovali a aby toho nebylo málo, jsou mezi jednotlivými návštěvami mycí čety až příliš velké časové prodlevy. Okna by si zasloužila umývat častěji.

Prostředky na mytí oken   Leštění oken

Nedávno se ukázalo, že v některých případech je nutné frekvenci mytí oken opravdu zvýšit. Hned v sousedství probíhaly stavební práce, ze kterých se až nadprůměrně prášilo. Okna našich kanceláří byla neuvěřitelně zanesená prachem. Řešili jsme to se správou budovy, ale bylo nám řečeno, že frekvence docházení mycí služby se zvyšovat nebude. Měli jsme pouze možnost zajistit si to sami.

Jak mít lesklá a čistá okna   Výškové mytí oken

Profesionální výpomoc

Protože už situace začala být neúnosná, obrátili jsme se na firmu A Servis Lipka, s.r.o. a dohodli jsme se s ní na doplňkovém mytí oken. Práce proběhly naprosto skvěle. Výsledek byl dokonalý. Uklízečky, které mají na starost úklid celé budovy, se divily, jak je to možné, že v našem patře jsou okna čistá jako alabastr a všechna ostatní vypadají tak hrozně. Dokonce, ani když došlo opět na umývání oken firmou, kterou najímá správa budovy, nebyl výsledek takový jako od mytí oken Praha.

Odstranění špíny z oken   Okna jako křišťál

Zbavení se špíny na oknech po zimě

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top