Mytí oken

Mytí oken ve výškách od „Čištění fasád Praha“

čištění fasád, Praha

Večer…

Večer před mými narozeninami mi volala babička, aby mi poblahopřála a řekla mi, co si pro mě k narozeninám připravila. Její sousedka už prý strašně dlouho vykládala o jedné úklidové firmě, která jezdí k nim do práce umývat okna ve výškách. Sousedka z toho byla evidentně tak nadšená, že o tom musela před babičkou denně mluvit. A babička se rozhodla, že by ráda, abych měla taky krásně umytá okna a bez práce. Takže ke mně firmu na další týden objednala. Neřekla jsem to před babičkou nahlas, ale v duchu jsem uvažovala, kolik z toho asi sousedce firma zaplatí. Nebo jestli sousedka náhodou nemá ve firmě nějaký podíl.

 

Nahlas…

Nahlas jsem se babičky zeptala jen na to, jestli to nevadí, že moje okna nepotřebují umývat ve výškách, jestli se firma čištění fasád, Praha  nespecializuje jen na takovéto práce. Nechtěla jsem, aby ke mně pracovníci firmy dorazili a až na místě zjistili, že takovéto činnosti nedělají. Babička mě ujistila, že se s nimi o všem pobavila, ať se nebojím a užiju si to. Poděkovala jsem jí a s velkými pochybnostmi položila telefon.

 

O týden později…

O týden později ke mně přijela firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., jedno jsem jí musela hned od začátku nechat, její zaměstnanci byli velice příjemní a sympatičtí. Takže jsem se na ně nemohla mračit, ani kdybych se sebevíc snažila. Dali se do práce a nepřestali mě překvapovat až do chvíle, než svou práci ukončili a rozloučili se se mnou. Pracovali báječně, všechno pečlivě umyli, dali si záležet a skvěle vyleštili každé sklo. Babiččina sousedka asi přece jenom neagitovala ve svůj prospěch. Babičce jsem zavolala, a ještě jednou jí poděkovala, tentokrát už to byl upřímně myšleno.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top