Mytí oken

Ani na mytí skel zimní zahrady není radno zapomínat. Jak umývat okna ve výškách

mytí výkladců Ostrava

V  patře našeho domu máme krásnou zimní zahradu. Rostlinky – to je moje velké hobby. Být celoročně obklopená zelení je pro mě jistý druh terapie. Horší ale je, že některá okna v zimní zahradě výškové práce Ostravanejsou otevíratelná a není možné je umýt. To mi pak celý dojem z mé domácí zahrádky kazí. Krásné opečovávané rostliny a za nimi příšerně vypadající skla oken, která nedokážu umýt.

výškové mytí oken Ostrava
Byla tady taky možnost mýt okna ze žebříku, ale já i manžel trpíme závratěmi. Z tohoto důvodu jsme vyhledali firmu zabývající se mytím oken ve výškách – výškové práce Ostrava. Pracovníci myjí okna pomocí teleskopických tyčí, z žebříků, z montážních plošin nebo využívají horolezeckého vybavení.

 

 

Přestože by v našem případě stačilo okna umýt ze žebříků nebo jen ze země s teleskopickou tyčí…

servisní mytí oken Ostrava
Přestože by v našem případě stačilo okna umýt ze žebříků nebo jen ze země s teleskopickou tyčí, kvalitnější umytí zajišťují z montážní plošiny, která jim zajišťuje dostatečný přístup k celému oknu. Protože je před naším domem dostatek prostoru k tomu, aby se montážní plošina přistavila, mohli ji pracovníci firmy využít. mytí oken servisně Ostrava
Oknům se věnovali s úžasnou důkladností, pečlivě ometli a omyli rámy, odstranili všechny pavučiny a vycídila skla dočista. Poté se pustili do leštění. Nepoužívali k tomu nic jiného než čistou bavlněnou plenu. Když jsem viděla, jak je to fyzicky náročné, zeptala jsem se jich, jestli by to neměli jednodušší s leštidlem. Vysvětlili mi, že jednodušší by to sice bylo, ale nevypadalo by to pěkně, s leštidlem většinou vznikají na sklech šmouhy a velice brzy se na leštidlem lepkavá okna přichytí nečistoty. Okna by se musela umývat mnohem častěji.
Když jsem se potom na jejich práci podívala, musela jsem jim dát zapravdu – skla byla vyleštěna náramně. Moje zimní zahrada se celá projasnila, žasla jsem, co všechno pár umytých a vyleštěných skel udělá.

mytí výkladců Ostrava

mytí výkladců Ostrava

mytí zimní zahrady servisně Ostrava

mytí zimní zahrady servisně Ostrava

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top