Čištění a úklid

Žádné starosti – nanoimpregnace. Mytí oken, výškové čištění fasád, odstranění polepů Praha 3

Okna umývaní Praha 3

výškové mytí okenZdravím, nedávno jsme si v našem baru nechali umýt okna a výlohy ráda bych se o svou zkušenost podělila. A jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jedná se o skvělou firmu a doporučuji se vám podívat na jejich webové stránky. Kromě již osvědčených a zásadně kvalitně prováděných mycích a čistících postupů je pro ně důležité i to, aby to mělo i co nejlepší účinnost. Výrazná snaha, aby tyto úklidové technologie měly zásadní vliv na prodloužení životnosti je již patrná při samotném sjednávání úklidových zakázek.

Už zde má každý klient možnost posoudit jak nabídku kvalitních mycích a čistících metod, tak i nabídku následného ošetření. Ty mají zásadní vliv na delší životnost a tím pádem jsme i my zákazníci více spokojeni. A to samozřejmě platí i o mytí oken a výloh. Jejich firemní metoda spočívá ve velmi kvalitním umytí a vyčištění skel vlastními odborně zdatnými profesionálními pracovníky. Ti zásadně používají značkové a účinné kosmetické přípravky a vybrané pomůcky. Následné leštění provádí vlastní technologií tzv. trikem suchého leštění. Ten zcela eliminuje možnost toho, že by během krátké doby vlivem přírodních podmínek, došlo k tomu, že by vyvstaly nevzhledné šmouhy, kruhy a skvrny.

 

Ty mnohdy mají na svědomí leštidla…

výškové čištění oken

Ty mnohdy mají na svědomí leštidla. Ty sice v danou chvíli ulehčí náročnost a pracnost leštění, ale během krátké doby veškerý efekt čistoty a lesku skel naprosto znehodnotí. Po provedení vlastního mytí a vyčištění skel je čas na využití firemní nabídky ošetření a prodloužení životnosti pomocí technologie hydrofobní impregnace prosklených prostor. Tato impregnace se aplikuje technologií GlasProtect – GSP a zásadní měrou snižuje náklady na údržbu skleněných ploch, viditelně vylepšuje optický vzhled a skutečně prodlužuje jejich životnost. Touto spolehlivou technologií vznikne velmi odolná samočisticí nanovrstva.

Díky tomu dokážou zajistit, že naše umytá okna či výlohy vydrží čistá opravdu dlouho a jejich následná údržba je mnohem snazší. Což je přesně to, co my zákazníci chceme, protože nikdy nikdo nechce investovat do mytí oken. Aby přece za chvíli vypadali stejně jako předtím a mohli se z nich těšit pouze chvíli. My potřebovali umýt právě okna a výlohy, protože barů je přece hodně. A tak je neustále ho udržovat tak, abychom měli plno a lidé k nám chtěli chodit. A jsem ráda, že jsem se obrátila právě na tuto firmu. Není nic, co bych jí mohla vytknout. Zaměstnanci Okna umývaní Praha 3   jsou velice ochotní a domluva s nimi je perfektní. Jejich služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku.  Takže se neváhejte na ně obrátit, ať jste odkudkoli.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top