Čištění a úklid

Naše problémy se staly minulostí

jak čistit špinavou fasádu

Čištění fasády není žádná sranda. Proto nikdy není dobrý nápad pouštět se do toho vlastními silami. Když se na ní totiž nastřádá městský spad, prach, všelijaké bakterie a ke všemu třeba i plíseň, tak se to odstraňuje velice složitě. Ale naštěstí jsme věděli, jak čistit špinavou fasádu. Firma nabízí službu čištění fasád. Která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž…

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. My jsme potřebovali vyčistit fasádu naší univerzitní knihovny. Byla nejenom špinavá, ale byla na ní i plíseň, takže je vám jasné, že my se o to postarat nedokázali. Ale zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi.

Zeď…

Zeď je opět v pořádku a díky nátěru LSG bude v pořádku několik let. A nakonec jsme si ho pro jistotu nechali dát i dovnitř. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A patří k nim čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti.

A věřím, že i tyto služby jsou stejně kvalitní jako jejich služba čištění fasád. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Jediné, před čím bychom asi měli varovat, je cena jejich služeb. Nejsou nejlevnější, ale věřte mi, vyplatí se do toho investovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top