Čištění a úklid

I naši klienti si všimli výrazně čistších skel.

Mytí oken

Konkurenční boj je u nás patrný neustále. Jsme firma, která dělá do kosmetiky. Nicméně nedávno u nás naproti přes ulici vyrostl obrovský komplex, který mimo jiné nabízí nepřeberné množství značek z této oblasti. Ani si nedokážete představit, co to pro nás následně znamenalo.

Fungujeme dlouho a naštěstí máme mnoho loajálních klientů. Vsázíme na rozdíl od velké společnosti na osobní přístup a rodinný charakter firmy. Přesto mnoho našich zákazníků nalákali na mnohem výhodnější ceny, které si mohou jako velký hráč na trhu dovolit. Museli jsme se zaměřit na zkvalitnění služeb.

Vzhledem…

Vzhledem k tomu, že jsme museli spoustu věcí přehodnotit, rozhodli jsme se podstatnou avšak nenaléhavou záležitost ohledně mytí oken delegovat na odborníky. Můj obchodní partner s mým návrhem obrátit se na profesionály souhlasil. Přes jeho známého sehnal kontakt. Je to firma, se kterou byl jeho známý vždy velice spokojený. Elektronicky jsem se s nimi domluvila na pravidelném čištění a Mytí oken. A již od samého počátku spolupráce jsem byla velice spokojená.

Zaměstnanci A SERVISU jsou proškolení profesionálové. Zvládají mytí oken téměř v jakýchkoliv podmínkách. Specializují se i na práci ve výškách. Pro takové lidi, kteří se zabývají čištěním oken výškových budov, je naše firma úplná hračka. Při mytí oken zaměstnanci A SERVISU využívají metodu takzvaného suchého leštění. Pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla. Ale pouze stoprocentní bavlněnou plenu. Při mytí oken vždy postupují stejně.

A to…

A to tak, že nejdříve umyjí veškeré nečistoty z rámů. Poté odstraní špínu a prach ze spár a neskleněných částí. A poté se vrhnou na skleněné tabule. Ty důkladně omyjí čistým rozmývákem se saponátem. Odstraní nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout. Až je sklo suché a čisté následuje leštění již zmíněnou bavlněnou plenou. Při první návštěvě jsem byla překvapená, že nepoužívají žádná leštidla.

Ale bylo mi vysvětleno, že leštidla nezaručí dlouhotrvající lesk. Navíc okna je poté potřeba umývat častěji, než je nutné. Protože na chemikálii se váže pyl a různé nečistoty. Navíc jsou vidět tahy leštění. O tom, že okna zůstávají nepoměrně déle čistá, jsem se samozřejmě přesvědčila sama.

Jsem velice ráda, že nám v úklidu pomáhají právě profesionálové z úklidové a čistící firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. Jedná se totiž o lidi na svém místě. Důkazem toho je nejen moje spokojenost. Ale taky to, že si pěkně udržovaných oken a výloh všimli i naši zákazníci.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top