Čištění a úklid

Účinnou zbraní proti plísni je nátěr LSG

jak odstranit plíseň

Jak odstranit plíseň Ostrava…

účinné odstranění plísně OstravaMěli jsme krátce před vánočním večírkem, kam měla přijít řada důležitých lidí. Jenže ani ne čtrnáct dní před ním se nám ve společenské místnosti vytvořila plíseň. A to docela rozsáhlá. Nevím, jestli si toho před tím nikdy prostě nevšiml, ale vypadalo to hrozně a muselo to jít pryč. Hledali jsme řešení a zkoumali jak odstranit plíseň Ostrava. Jeden z kolegů řekl, ať to zkusíme nechat vyčistit od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., že si od nich nechávají pravidelně čistit podlahy a jsou spokojení.

profesionálové na odstranění plísněTak jsme jim zavolali, do kanceláře a domluvili se s nimi na nejdivějším možném termínu. Mohli přijet do týdne, což se nám značně ulevilo, že to tam na večírek už nebude. Přijeli v domluvený den a pustili se do práce. Zeď nejdříve mechanicky očistili a druhý den na ni nanesli nátěr proti plísním, kterému říkali LSG. Ten funguje jako prevence před vznikem další plísně, protože na jeho povrchu nemůže plíseň přežít, nemá tam na to podmínky. Plíseň se od té doby opravdu neobjevila a zeď byla zase úplně v pořádku.

Jejich služby…

odborné odstranění plísněTato firma nabízí i další řadu úklidových služeb, takže když bude do budoucna zase něco potřeba, určitě se obrátíme právě na ně. Proto bych chtěl všem firmu A SERVIS a jejich službu likvidaci plísní Ostrava, ale i ty ostatní, vřele doporučit. Jedná se opravdu o výbornou firmu, s níž mám jen ty nejlepší zkušenosti. Zaměstnanci jsou navíc velmi milí a zdvořilí a jsou to opravdoví profesionálové, kterým nemám absolutně co vytknout. Jejich služby jsou i za velmi dobré ceny. Pokud poptáváte odstranění plísně, tak u A SERVISU jste rozhodně na správné adrese. dezinfekční odstranění plísně

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top