Odstranění plísně

S nátěrem LSG můžete přestat problémy s plísní řešit jednou pro vždy

sanace plísně

Plísně…

Plísně jsou problematickou záležitostí, se kterou si většina domácností neví rady, proto je sanace plísně jednou ze služeb, kterou v naší firmě nabízíme. O odstranění plísně a hlavně jejímu opětovnému navrácení se postará náš nátěr LSG. Jedná se o revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Nabízíme i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku na něj garantujeme dva roky.

 

 

Další…

Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu naší firmy. Například i že ,a zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně nejprve na povrch znečištěný plísní nanášíme účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dámě nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

Zkrátka…

Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. Naší poslední zakázkou bylo odstraňování plísní v palačinkárně, kde si s jejím odstranění nevěděli rady, což pro nás upřímně není nic překvapivého. Takže se pracovníci obrátili na nás a my se už o to postarali. A nakonec si nechali dát LSG všude, kde hrozilo, že by se plíseň mohla znovu objevit. Těmto věcem je opravdu lepší předcházet, takže se nedivíme, že dospěli k tomuto rozhodnutí. Navíc jsou to starosti navíc, a je to zbytečné, protože jiných starostí má dnes každý určitě plno. Tak proč si přidělávat další? Navíc odstranění plísně je i finančně náročnější, než si dát dopředu LSG nátěr jako prevenci. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top