Čištění a úklid

Nebudete si muset dělat starosti

Haly Praha, čištění podlah

V tomto našem dalším článku bychom se chtěli detailněji zmínit o naše čištění podlah. Po této službě je čím dál větší poptávka, protože neustále řešíme ten problém. Že si klienti myslí, že stačí  klasický úklid v podobě pouhé vytření podlah. A to bohužel není pravda. A když se pokusí o důkladnější úklid, na čištění si vezmou obyčejný hrubý kartáč, obyčejný čisticí prostředek a podlaha stále není podle jejich představ. V horších případech může špatným čištěním dokonce dojít k poškození podlahy. Naše Haly Praha, čištění podlah se zaměřuje na strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj. Který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby došlo k neutralizaci zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah dlažeb, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu.

Voskování…

Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné hispetrské kavárně, kde majitel už nebyl s podlahami spokojený, takže se obrátil na nás. A my se už o vše postarali. Je normální, že v gastronomických podnicích se podlaha hůře udržuje, takže je pochopitelné, že na to sami úplně nestačí. Pro nás to však nebyl žádný problém a jsme moc rádi, že byl s naší prací spokojený a stal se naším pravidelným zákazníkem.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top