Čištění a úklid

Nechali jsme to prostě na druhých

dezinfekční čištění podlah

Pracuji v lékárně a jsem i vedoucí naší pobočky, takže mám na starosti i provoz prodejny a tak dále. A k tomu patří samozřejmě i úklid. A podlahy se mi v poslední době zdály hodně špinavé. Tak jsem si řekla, že je nechám vyčistit. Samozřejmě jsme se o ně starali i my a pravidelně je vytírali, ale to zjevně nestačilo. Bavily jsme se o tom s kolegyní a ta taky říkala, že jednou za čas to chce zkrátka hloubkové čištění. Tak jsme si s ostatními řekli, že si necháme podlahu vyčistit od nějaké úklidové firmy, aby došlo k tomu hloubkovému čištění, které jsme my podlaze nemohli zajistit. Ale doteď jsme ani jeden z nás s úklidovou firmou neměli zkušenosti. Takže nám nezbývalo než se obrátit na internet a hledat rady tam od lidí, kteří už někoho vyzkoušeli a přečetli si jejich zkušenosti.

Recenze

A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na Čištění linolea Brno, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá pozitivní, lidi o nich psali vážně hezky. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.

Spokojeni

Jsme s nimi moc spokojeni, jen musíme upozornit na to, že cena je vyšší než u jiných firem. Ale za to odvádí vážně skvělou práci. Rozhodně je to věc, do které se vyplatí investovat. Podlaha vydržela čistá dlouho a vypadá skvěle. A díky navoskování i méně klouže. A lépe se nám udržuje. Takže pokud hledáte kvalitní čištění koberců, tak tady jste na správné adrese. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top