Čištění fasád

Pro dobrou reprezentaci je dobré si nechat fasádu vyčistit odborníky

Praha čištění fasád

Provozujeme…

Provozujeme s kamarádkou menší kavárnu v centru města, kde naše kavárna má krásnou béžovou barvu a navíc zde máme velká prosklená okna. Vždy jsme si s kamarádkou zakládaly na tom, že máme u nás všechno dokonale čisté. Po nějaké době jsme si ale všimly toho, že fasáda naší kavárny už není tak krásně bílá jako bývala kdysi a navíc jsme si také všimly, že máme na oknech vodní kámen a celkově zde máme různé další tvrdé nečistoty, které jsme samy nedokázaly odstranit. Tedy jsme se rozhodly, že si to u nás uděláme zase krásné tak, abychom na naši kavárnu mohly být pyšné. Takže jsme se rozhodly, že se svěříme do rukou nějakých profesionálů, prostě do rukou nějaké úklidové firmy. Bohužel ani jedná z nás neměla s žádnou úklidovou firmou vůbec žádnou zkušenost, takže nám nezbývalo nic jiného, než hledat na internetu.

 

Po nějaké…

Po nějaké době hledání jsme narazily na mycí a protiplísňové specialisty,  Praha čištění fasád. Na jejich internetových stránkách jsme se potom dozvěděly, že spektrum služeb, které nabízí, je opravdu hodně široké. Kromě čištění fasád nabízejí i čištění koberců, mytí podlah a oken, odstranění graffiti a také odstranění plísní. Než jsme vytočily jejich telefonní číslo, tak jsme se chvíli ještě probíraly recenzemi na internetu, které jsme o této firmě mohly najít a potěšilo nás to, že byly velmi pozitivní. Tedy jsme nakonec zavolaly a dohodly jsme si termín čištění hned na následující týden. Moc nás potěšilo, že nám vyšli vstříc s dobou, tedy konkrétně, že k nám přijdou v ranních hodinách, aby to nijak nenarušilo chod naší kavárny. A již za pár dní byli pracovníci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA u nás. Měli opravdu velmi dobré vybavení, to bylo vidět hned na první pohled.

 

A musíme…

A musíme se přiznat, že nás moc zajímalo, jak vlastně mají v plánu to celé vyčistit a provést. Pracovník A SERVIS nám vysvětlil, že fasády čistí speciální technikou, nebo tedy více konkrétně speciální čisticí pěnou, která se na fasádě udrží dlouho a svou intenzitou zvyšuje čisticí účinek. Zároveň také provedli odstranění vodního kamene ze všech prosklených ploch. A také všechny tvrdé nečistoty, které nás tolik trápily. Musíme říci, že jsme rády, že jsme se rozhodly právě pro tuto firmu. Protože pokud bychom je měly nějak zkráceně charakterizovat, určitě musíme vyzdvihnout, že si zakládají na profesionalitě a pečlivě odvedené práci. Z odvedené práce úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o. jsme byly opravdu nadšené, všechno bylo dokonale čisté a fasáda naší kavárničky úplně zářila. Určitě pokud budeme něco podobného řešit do budoucna, tak se znovu obrátíme právě na tuto úklidovou firmu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top