Čištění fasád

Trápí vás nečistoty a plísně na vaší fasádě?

riziko plísní v bytě

Pracuji…

Pracuji ve středisku volného času a s ostatními členy, se kterými provozujeme mimoškolní aktivity pro děti, jsme došli k závěru, že musíme nechat vyčistit naši fasádu. Vypadalo to příšerně. Nějak jsme tomu nevěnovali pozornost, protože jsme upravovali interiér, ale potom jsme si začali všímat i venkovní části budovy. Respektive její fasády. A ta byla špinavá, plná prachu a na jednom místě byla i plíseň. Takže bylo potřeba se o to postarat a nejvíce zařizování padlo na mě. Měla jsem totiž strach na riziko plísní v bytě. A objevila jsem firmu, která se o všechno postarala. A mluvím o firmě, která nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. A to pozor, nejenom na vaší venkovní zdi, kde je výskyt plísní přece jenom častější, ale i ve vaší domácnosti. A proto je lepší si ten nátěr opatřit jako prevenci. My se s plísněmi potýkat museli a říkám vám narovinu, sranda to není. Běžné čisticí prostředky se o to většinou nedokážou postarat, vždy se jedná pouze o krátkodobé řešení.

 

A tak…

A tak bylo potřeba vyhledat profesionály. A pomohli nám s tím právě lidi z A SERVIS. I cena mi připadala v pořádku. Ano, není to nejlevnější firma, ale za to nejlepší, na kterou se můžete obrátit. Já proti ní nemám žádné výhrady. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A realizují celou řadu úklidových služeb, jako je čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top