Čištění a úklid

Nejlepší dostupné kouzlo pro vaši podlahu

Čištění podlahy Brno

Nedávno jsem se rozhodla začít si hlídat váhu, jenže můj manžel má moc rád sladké. A ta jsem nepřestala péct, ale sama jsem nedokázala odolat, když jsem ty buchty a koláče viděla. Tak jsem se rozhodla pro alternativní řešení a rozhodla se místo cukru používat sirup ze stévie, abych si alespoň někdy mohla kousek buchty dát. Jenže se mi omylem jednou povedlo velké množství sirupu vylít. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. V záhybech to bylo pořád vidět. Můj manžel se mi snažil pomoct, ale taky to nemělo moc valný výsledek. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu, stejně už ta podlaha měla něco za sebou. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na úklidovou firmu. Která měla opravdu vynikající reference. Lidem z Čištění podlahy Brno jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše teta.

Podlaha…

Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň nám podlaha při chůzi nebude podkluzovat, což se někdy prostě stává. Zvlášť naší dceři, když poletuje. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Takže…

Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Jsme si jistá, že tam najdete vše, co byste mohli potřebovat vědět.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top