Odstranění plísně

Nemáte pleseň pod tapetami? Možno vás to prekvapí. Riešenia na odstránenie a prevenciu. Čistenie plesní Malacky

stop plesni

Chcela som urobiť v byte nejaké zmeny. Tapeta v spálni už mi nevyhovovala, rozhodla som sa ju dať dole a namiesto toho natrieť múry na svetle žlto, aby som sa v spálni cítila príjemnejšie a mala vždy pri vstávaní rozjasnený deň, aj keď vonku bude treba zamračené. Slnečná farba náteru ma rozveselí.

Nedobrovoľný spolubývajúci

Povzbudená touto predstavou som sa pustila do strhávania tapiet a po strhnutí prvého kúsku ma nadšenie okamžite prešlo. Stena pod tapetou bola prerastená plesňou. Niečo také som ešte nevidela. Vyzeralo to hrozne a vydesilo ma, keď som si uvedomila, že toto sa mnou v spálni už nejakú dobu žilo.

Najrýchlejšie riešnie

Privolala som si na pomoc švagra, ktorý sa trošku v tejto problematike orientuje. Povedal mi, že najlepšie riešenie ako odstrániť pleseň a pre mňa v túto chvíľu bude protiplesňový náter od A SERVISU LIPKA, s.r.o., stop plesni. Bude to asi najrýchlejšie, najlacnejšie a najzdravšie riešenie. Pretože vystriekavať stenu nejakým prostriedkom z drogérie by nemalo cenu, len by ma dusili jeho výpary a pleseň by sa za chvíľku rovnako zase objavila. Na riešenie pomocou nejakých stavebných úprav som nemala peniaze ani čas, chcela som sa plesne zbaviť čo najskôr.

Protiplesňový náter

LSG protiplesňový náter má špeciálne vlastnosti, ktoré zamedzí vzniku vlhkosti, pleseň tak nevzniká. Ochrana pôsobí cca 6 rokov a aplikácie náteru sa zvládne za dve popoludnia. Na nič som nečakala, zavolala do A SERVISU a opísala im stav múru. Našťastie pochopili naliehavosť môjho problému a boli schopní ku mne niekoho poslať už ďalší deň. Pracovník firmy všetku pleseň mechanicky odstránil a stenu nastriekal špeciálnou dezinfekciou, ktorá neobsahuje chlór. Po 24 hodinách pôsobenia dezinfekcia sa prešlo k naneseniu náteru a bolo hotovo.

Krásna a starostlivá práce. Pleseň sa odvtedy u mňa v spálni neobjavila.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top