Čištění a úklid

Nemusí být chráněna plísněmi

Špinavá fasáda, čištění Ostrava

Pracuji jako recepční v jednom fitness centru a mám na starosti i dohled nad úklidem, administrativu a takové ty praktické věci. A už delší domu jsme i všímal, že se na několika místech na fasádě začala dělat plíseň. A nevypadalo to dobře. Předtím byla fasáda jen špinavá, ale to ještě nebylo tak zlé. Ale teď už o byl vážně problém. A ještě větší problém by to byl, kdyby se rozlezla. Takže jsme to museli včas zarazit, ale taky jsme věděli, že o toto se mi postarat nezvládneme.

A tak jsem se obrátil na úklidovou firmu. Měla totiž na internetu nejlepší reference, tak jsme doufali, že to bude dobrá volba. A věřte mi, že byla. A dokázali. A to pomocí jejich skvělé práci a taky díky nátěru LSG. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Vytváří pro mikroorganismy totiž nesnesitelné prostředí, takže se na fasádě zkrátka nemůže nic takového usadit.

A pro…

A pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, nebo zvířátkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let, ale v praxi prý vydrží déle, takže se určitě nejedná o nějakou krátkodobou záležitost. Takže pokud taky máte problémy se znečištěnou fasádou, je rozhodně kontaktujte. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř, abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala.

Protože jsme se sami přesvědčili, že prevence je opravdu tím nejlepším řešením. A skvělé je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Takže…

Takže je vidět, že má Špinavá fasáda, čištění Ostrava opravdu široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najedete vše, co byste mohli potřebovat. A my se na ně určitě neobrátili naposledy. Naše výloha by taky už potřebovala vyčistit a s jejich pomocí to určitě nebude žádný problém.

Opravdu odvedli skvělou práci, a tak tomu bude určitě i v případě v dalších služeb. Proto jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. Protože tady máme vše pod jednou střechou se zárukou kvality. A i jejich zaměstnanci jsou velmi milí a profesionální. Takže zkrátka opravdu nemáme nic, na co bychom si mohli stěžovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top