Čištění a úklid

Nemůže vyhrát, když nebojujete sami

Jak čistit špinavou fasádu

Když se na fasádě naší garáže objevila plíseň, tak jsme hned s přítelkyní nakoupili různé desinfekční prostředky a věci, které nám doporučovali v obchodě na odstranění plísně. Snažili jsme se jí zbavit asi tři týdny, ale pořád se tam dělala. Byla dokonce ještě větší po těch třech týdnech než na začátku. A plísně jsme se vážně chtěli zbavit moc moc, protože máme malého psíka, který kolem garáže pořád chodí. Tak aby mu to náhodou neublížilo. Už jsme si nevěděli rady, jak čistit špinavou fasádu. Jednou na večírku jsem se s kamarádem bavila a on mi doporučil firmu. Říkal, že firmu si objednal na čištění koberce po jednom bujarém večírku od alkoholu a mastnot od grilování. Prý byl koberec k nepoznání. A stejné čarovné kousky prý dokáží s fasádou. Tak jsme si je našli na internetu a opravdu, měli samé pozitivní recenze. Tak jsme jim tam zavolali a dohodli si termín. Za dva dny už jsme před garáží měli auto s pracovníky.

Působili…

Působili moc mile a bylo na nich vidět, že si s plísní vědí rady a mají hodně zkušeností. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu, takže barva zůstane jednotná a pracovníci nemusí řešit to, že ji musí obnovovat. Pak se aplikuje chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG, který ihned po zaschnutí vytvoří omyvatelnou, průhlednou a difúzně otevřenou ochrannou mikrovrstvu. Povrchy, které mají tuto ochranu, jsou naprosto v bezpečí před plísněmi, bakteriemi, houbami a i kvasinkami. Všechny takto ošetřené povrchy jsou k tomu všemu odolné vůči dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků.

Když…

Když pracovníci skončili, nebylo vůbec poznat, že se na fasádě někdy nacházela plíseň. Nátěr vydrží na fasádě 4 až 6 let, v omezené míře potom dokonce 10 let. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Lze ho aplikovat nejen na fasády, ale i dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály, které se mohou na fasádě objevit. Když firma skončila, tak jsme nemohli uvěřit vlastním očím. Po plísni nebylo ani památky. Firmu tak všude vychvalujeme a doporučujeme. Jsou vážně stejně úžasní jako se všude na recenzích na internetu píše. Prostě špička.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top